Ev Sinema Sistemi - Soundbar

Paraya kıydık TV aldık. Soundbar almaya özendim. Daha önce harici hoparlör deneyimim yok.

www.amazon.com.tr

Bu ürün için güzel diyorlar, alayım diyorum ama bir yandan da subwoofer nedeniyle komşuya çok mu ses gider? Villada yaşamıyorum maalesef. 3 katlı binanın en üst katındayım.

TV kullanım amacı ağırlıklı olarak film izlemek. Aşırı yüksek ses beklentim yok ama kaliteli bir ses almak istiyorum. Alayım mı sizce bu ürünü? Normal ses düzeyinde kullansam bile komşular rahatsız olur mu? Ya da normal düzeylerde kullanacaksak almanın anlamı yok mu? Tavsiyelere ihtiyacım var.

TV'de yardım etmediniz bari bunda fikir söyleyin, teşekkürler :)

inatla ve ısrarla ses çıkış gücünü yazmamışlar ilginç. bu yüzden bir kıllandım bu ürüne. komşulardan bu kadar korkmana gerek yok bassı kısarsın olur biter.

www.hepsiburada.com
ben bunu kullanıyorum 2 senedir. çok memnunum.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (26.07.21 12:17:01)
www.amazon.com.tr

Ben şunu almayı düşünüyorum incelediğim kadarıyla da güzel bir ürün, iki hoparlörü yanlarınıza yerleştirebilecekseniz.
  • atom karincanin torunu  (26.07.21 14:38:28)
ben jbl 9.1 dolby aldım, baya uyguna denk geldi ondan aldım.film için alıyorsan dolby olmasına dikkat et. komşu olayını çok takma sesi ayarlarsın. bütçeni yazarsan ona göre tekrar bakabilirim. ama hoparlör +amfi ye aşina olmayan bizler için alacağın ortalama bi sounbar vaov dedirtecektir muhtemelen.

  • kapti  (26.07.21 16:48:54)
Şu ana kadar kimse "alma ya ne gerek var napıcan" demediği için aldık bakalım. Hayırlısı.

Ürün 280W'mış.

@atom karıncanin torunu: Bu ürün de güzel görünüyor üstelik Sony. Teşekkürler.

@kapti: Evet Dolby Atmos deneyimleyeceğiz bakalım nasılmış...

Teşekkürler.
  • pispinti  (26.07.21 17:07:13)