[]

İstanbul'da Bildiğiniz Spotçu Var Mı?

ucuza ev düzmek için güvenebileceğiniz sağlam bir spotçu var mıdır?
 
Küçükyalı'da spotçular çarşısı var. Evimdeki bütün eşyaları neredeyse oradan aldım, gayet memnunum.


  • sec guard  (25.07.21 15:34:14) 
Küçükyalı +1 ama ordaki dükkanlar şark kurnazlığında tavan yapmış tiplerle dolu, dükkana görmeden önce adını google'a falan yazıp yorumları okuyun önce.


  • nahtoderfahrung  (25.07.21 15:37:13) 
Maltepe'de de Akyol servis var. Aslında servistir ama ikinci el beyaz eşya da satıyor. Sattıkları bakımlı ve bir yıl garanti veriyor. Çok çeşit olmasa da bakılabilir, güvenilir yerdir.


  • kisa  (25.07.21 15:54:53) 
topkapı spotçular diye aratınız.


  • Techsavvy  (25.07.21 16:47:24) 
Üsküdarda sedat ticaret iyidir. Güler yüzlü vicdanlı adamlar. Onun dışında üsküdarda kimseden almayın suratsız ve gerginler pazarlık yapacak olursan tersliyorlar.


  • Battalgazininintikaml  (25.07.21 17:14:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.