[]

Sony CCD-TR50E sorunu

Elimde 90lardan kalma bir kamera var. Sony CCD-TR50E Handycam... O zamanlar çekilmiş Hi8 kasetler var maksadım bunları dijital ortama aktarmak. 2 sene önce aşağıdaki zımbırtıyı almıştım.

www.hepsiburada.com

Ve bununla bir kaseti bilgisayara sorunsuzca aktarmıştım kameradan oynatarak... Şimdi ise kayıp olan diğer kasetleri buldum. Ama kamerada player moduna getiriyorum oynat a basınca çoğu zaman hiç çalışmıyor(yani kameranın oynatma sesi gelmiyor.) bazen de oynat a bazen 2,3 saniye oynatıyor ki ekranda sadece karıncalı görüntü oluyor ve duruyor. Kamera modunda sorun yok. Acaba şu kafa kirliliğinden ötürü olabilir mi? İçini açmaya da korkuyorum. Hi8 kasetleri dijital ortama aktaran yerler var da kaset başı epey para alıyorlar bu kamerayı onarabilsem güzel olacak. Tavsiyesi olan varsa çok makbule geçer.

 
istanbuldaysan eminönünde hayyam pasajı var bi götür baksınlar.


  • rentts  (25.07.21 00:50:28) 
Kameranın pilini çıkar direk elektrikle çalıştır.


  • duptıs  (25.07.21 00:54:47) 
eğer önemli videolar ise 80 liralık bir çeviricinin kalitesine kalma bence.


  • alperz  (25.07.21 10:56:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.