[]

Terkeden eski sevgiliyle iletişime geçmeye çalışayım mı?

Özet aşağıda.

Bir çok insanla flört ettim ayrılıktan sonra ama bulamadım. Milletin psikolojisi cidden bozuk. Kafalar uyuşmuyor gibi gibi bir çok sebep.

6 aylık ilişki. "Söz yapalım, aşığım, sen süpersin" demelerin yerini "senin kadar kötüsü yok, ne erkekler var şunu bunu yapıyor, gözüm körmüş, psikolojik şiddet uyguladın" demeler almıştı. Ayrıldı. Mesaj ve arama yağmuru yaptım. Her yerden engelledi. Bir süre sonra yavru bir kediye evimde bakmam için aradı. (Daha önceden verdiği doğum yapan 4 kişilik kedi ailesine de bakıyordum) Baktım kediye. Yine engelledi. Engeli kaldırdı bir süre sonra, süper muhabbet ettik. Buluşalım dedik ve akşamına engelledi.

Ayrılıktan 3 ay sonra gece 3 gibi aradı. Şu an sevgilisi varmış. Ayrılacakmış. "Sen şöyle süper, böyle harikaydın" dedi. 4 saat konuştuk. Hayatı berbatmış. Neyse sabah oldu engelledi. "Hayatımda biri var beni rahatsız etme" dedi.

1.5 yıl geçti. Bizi tanıştıran kişiyle de küsmüşlerdi. Benim hatam yüzünden. Tanıştıran ile konuştum bayram kutlaması. Seninki baya kötü dedi. Soramadım hayatında biri var mıymış diye. Fake hesaptan mesaj atayım mı? Başka bir numaradan arayayım mı?

Özet: 6 ay ilişki. Ayrıldı. Engelledi ısrarımdan. 1.5 yıl geçti aradan. Hayatında biri var mı bilmiyorum. Tekrar iletişime geçeyim mi? Engel devam ediyor.

Veya tanıştıran kişi üzerinden bilgi alıp duruma göre onun üzerinden mi gideyim tekrar?

 
Geçme


  • dakota  (24.07.21 12:47:24) 
Belanı mı arıyorsun allasen. kurtulduğuna şükret, otur oturduğun yerde.


  • antihero  (24.07.21 12:47:37) 
Tabi ki hayır. Buradan sağlıklı bir ilişki çıkma ihtimali yok


  • playing star again  (24.07.21 13:24:54) 
şu 3 ay sonraki kısım olmasa belki idare edilebilir manyak derdim ama belanı arama evet.


  • passion rules the game  (24.07.21 13:27:09) 
Kurtulduğuna şükret +1


  • kobuzchu kiz  (24.07.21 13:52:07) 
Gecmeee


  • her giriste sifresini unutan adam  (24.07.21 14:11:51) 
yenisini bulamıyorum milletin psikolojisi bozuk diyorsun da bu anlattığın kişi de çok sağlam bi psikolojiye sahip değil, sürekli engelle-kaldır olmuş.

ayrıldıktan sonra tekrar bir araya gelecek gibi olmuşsunuz kaç kez, hatta o da istekliymiş ama sonra vazgeçmiş.

bence bir araya gelseniz bile tekrar bu döngü devam eder. mutlu ve güzel günleriniz olsa bile, mutsuz zamanlar ağır basar gibi. bu benim düşüncem.

bence aramayın, aklınızdan çıkarın. illa arayacağım derseniz ortak arkadaş üzerinden bir durum yoklaması yapın önce, sonra eyleme geçer ya da geçmezsiniz.
  • biseysorcaktim  (24.07.21 14:43:24) 
Geçme.

Ayrıca hiç şaşmaz, başlığı görür görmez erkek olduğun tahmin ediliyor. Eski ilişki ve erkeklerin gereksiz ısrarı..
Yapma abi bırakın zaten dağıtmışsınız ortalığı daha neyin ısrarı. Son görüşmedeki minicik köz bu kadar gaza getirmesin sizi. Herkes geçmişin iyi taraflarını hatırlamak ister, hele daha kötü bir deneyim yaşadıysa. Bu sizi iyi yapmıyor daha az kötü yapıyor sadece.
  • rewlack  (24.07.21 15:05:09) 
yuzume "ne erkekler var sunu bunu yapiyor" diyen kisiyle bir daha isim olmazdi, muhtemelen kisa bir sure sonra aklima bile gelmezdi.


  • robokot  (24.07.21 16:23:18) 
Hayır.


  • pro9it9is9  (24.07.21 17:57:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.