Instagram hesabına sürekli çıplak fotoğraf atan arkadaşın amacı nedir?

Selamlar,

İnstagramdan takip ettiğim bi kadın var resim falan yapıyor diye takip ettim kendisini tanımam o da beni tanımaz, ortak arkadaşımız vs yok. Baktım o da beni takip etmiş, sonrada yakın arkadaşlara almış, sürekli çıplak fotoğraflarını paylaşıyor hikaye olarak.

Neden böyle bişey yapmış olabilir? Bu işin bi jargonu falan varda ben mi bilmiyorum ? Pek böyle göt göbek atan insanları takip etmem de merak ettim yani.

Hatunun takipçi sayısı kaç ve kaç kişiyi takip ediyor? Bu sorunun cevabına göre yorum yapmak daha doğru olur. Sana özel olmayabilir. Belki Takipçi kasıyordur.

  • burty  (22.07.21 23:05:54)
Yok bana özel olduğunu düşünmedim bile zaten :) sadece bi insan neden bunu yapar tarafındayım aslında

Takipçi sayısıda çok değil

Takipçi: 3 bin
Takipçi ettiği: 1800
  • paramolacak  (22.07.21 23:13:24)
ben bir tane denk gelmiştim böyle. narsist ama bir yandan da sanat, kitap vs takılıyor. olayın özünde narsistliği belliydi yani hatta benden fikir alıp, kendi o yerlere gezmeye falan giderdi. tamamen kendisini tatmin etme durumu. kendini kabullenip de bir şeyleri yerine koyması zor, olamayacak şekilde hem de.

  • evimin paspasi  (22.07.21 23:21:16)
Instagram'da şu aralar nü/erotik hesapların yükselişi var. Özellikle instagram'ın katı çıplaklık kuralları yüzünden tepki doğmuş durumda ve bu da insanlarda bir karşı hareket tetikliyor. Onlyfans gibi platformların gördüğü talep bu tarz fotoların talep gördüğünü kanıtladı, kimi Onlyfans reklamı için kimi de tamamen sanatsal kaygılarla çıplak foto paylaşıyor.

  • Bruce  (23.07.21 02:33:06)
Neden özel bir şey arıyorsunuz ki? Maddi getirisi de olabilir, yakında reklam almaya başlar. Bu durum onu mutlu ediyor da olabilir. Kimse bizim ahlak kurallarimizla mutlu olmak zorunda değil: 8-5 bir işte calis, çocuk bak, evlen... Sanatçı demişsiniz zaten.

  • howfaristhesky  (23.07.21 02:55:55)
@howfaristhesky Kavurmayı fazla kaçırdın sanırım ? Sadece bu işlerden anlamam neden bir insan çırılçıplak fotosunu atar diye sordum bilmediğimden dolayı.

Ben ahlak kuralım hiç tanımadığım bi insana mememi, götümü göstermek üzerine kurulu olmadığı için merak ettim yani . Kimseyide yargılamadım sadece soru sordum,

Tatile falan çık sen bence bu kafayla yakında ters uçmaya başlarsın
  • paramolacak  (23.07.21 08:00:47)
ilgi çekme ihtiyacı. paylaşılan fotoğraflara gelen emolojilerle tatmin olmak. sanatsal kaygı sanatçılık filan saçma, nedense hiç 70 yaşındaki kadın fiziği sanatsal kaygılarla paylaşılmıyor.

  • KaraSakall  (23.07.21 10:19:35)
Bazen çocuklukta ve büyüme çağında deger görme ve onaylanma beden üzerinden gercekleşiyor ve bu çocukta travmatik bir şekilde yer ettiyse bir doku oluşturup yetişkinliğinde de devam ediyor. Gunümüzün deger ve beden ilişkisini bir kenara bıraktım tabi. Onay görmeyi beden üzerinden yerleştirdiyse şimdi de böyle devam ediyor. Bunun yanında sanatçı olduğu için insan ya da kadın bedeninin guzelliğu ile ilgili sorgulamalari da olmuş olabilir. Belki bir şey deniyordur. Sanat eserlerinde kadin bedenlerine bir kimlik yerleştirmeden bakarsin ya, sen de onun bedenine öyle bakabilirsin (*-*)/

  • velvetmorning  (23.07.21 11:54:30)