[]

bu yalana iinanır mıydınız?

dunyanin en aptal seylerinden birine imza attim.ve yardima ihtiyacım var. soyle ozeltliyim.

yabanci bir ulkeye calismaya geldim. 2 gun oldu geleli. bu aksam calisanlarin katilcagi yemege davet edildim. 4 saat trenle o sehire gidiyorum. ustum basim gicir gicir amma ayakkabayi evde unuttum. sadece terlik ve corap var ayagimda. ucu ucuna yetiscem davete yada ayakkabi isini halledip geç kalacagim. acaba parmagima pecete yapistirsam ucakta bavul dustu desem inanirlar mi?


 
Hayatımda duyduğum en saçma unutkanlık olabilir. Bi zahmet bi mağazaya uğrayıp ayakkabı alın kendinize.


 • astrid  (22.07.21 17:14:20) 
peçete yapıştırınca kötü durmaz mı ya? yara bandı falan varsa öyle bir şey alın bari. Eğer yemek açık alanda kır yemeği falansa ve terlikler de iyiyse iyi durma potansiyeli olabilirdi. Bence ayakkabıyı halledip gidin. Ne kadar geç kalabilirsiniz ki yani...


 • e bana nick birakmamissiniz zalimler  (22.07.21 17:15:25) 
Ayağımı incittim de geç ya kime ne.


 • suicides underground  (22.07.21 17:15:54) 
erkekseniz boyle bi tarz olusturabilirsiniz ki hatirladigim kadariyla var da pacalarini 4 duble kivirip alttan terlik ustten janti takilabilirsiniz. corapsiz olacak ama.

kadinsaniz da bilmiyorum allah yardimciniz olsun. tirnak batmasi var kusura bakmayin vs dersiniz.
 • turbo sadık  (22.07.21 17:16:09) 
bir taksiye binin adama durumu anlatın 20-30 dakkada halledersiniz. 20-30 dakika geç kalmak mı dandirik yalan uydurmak mı dersen geç kalmak abi direkt.


 • jamiro  (22.07.21 17:24:51 ~ 17:25:16) 
peçete olmaz, herkese açıklama yapamazsınız kalabalık olacaksa. konuşmadığınız, sizi görüp 'ne alaka' diyenler çıkabilir ayakkabısızlık durumunda.
ayakkabı alıp yolda bi gecikme oldu demek mantıklı bence. sonuçta 4 saatlik yolmuş, trenlerde de aksamalar olabiliyor.
alamazsanız yara bandı da olur, o zaman ekstra açıklamaya da gerek kalmaz.
 • asisamus  (22.07.21 17:45:56) 
Ben olsam umursamam
Geç kalmak daha kötü
Daha masum bir yalan da olabilir.
Ayağımda sorun var, bu sebeple terlikle geldim, kusura bakmayın de geç.
 • otopsicocugu  (22.07.21 17:52:10) 
her halukarda mantıksız.

hadi bi ayağın sakat ötekisi?

ben çok alçılı insan gördüm genelde birinde terlik diğerinde alçı, veya bir ayağında sargıbezi ötekinde ayakkabı olan.

ayrıca o durumda neden haber vermediğini ve geldiğini soracaklardır.

işten çıkıp ayakkabı olayını halledeceksen, izah et durumu, izin iste. korkma orası türkiye değil seni kovmazlar.
 • killerbee  (22.07.21 18:26:26 ~ 18:31:49) 
ayakkabı alıp geç kalırdım.


 • glamdr1ng  (22.07.21 18:42:44) 
Ayakkabı alır gec kalırdım. Gec kalmama bahane olarak da ayakkabiya bir şey oldu, acil ayakkabi almam gerekti derdim. (Tabani düştü, sagi/solu delindi, bir yere surttu Boydan boya çizildi).


 • logisticsmanager  (22.07.21 20:35:18) 
Ya olm güldüm çok, kusura bakma. Yani trene binene kadar ve trende şık kıyafetin altında terlik çorap olması seni rahatsız etmedi de buluşmayı mı düşünüyorsun ?! Ha belki kıyafetleri yanına aldın da, yolda mı değiştirdin ya da varınca mı değiştireceksin, galiba öyle bir şey, şimdi anladım, tamam.

Vallahi ben sayısız keź yolda ayakkabı aldım. Sayısını hatırlamiyorum artık. Bir keresinde gittiğim yerde kar bastırdı, kar botu aldım. Bir keresinde bir konferansa gitmistim, denize girme planı çıktı aniden, terlik aldım. Bir keresinde, yine konferans, bu sefer sandalet ile gitmiştim bir baktım akşam ateşe ile yemek var, bir tane topuklu ayakkabı almıştım. Peçeteye falan sarma, dur bir yerde al bir çift ayakkabi. Geç kal. Bir şey olmaz.
 • velvetmorning  (22.07.21 21:13:09) 
"ama kafam nasıl güzel" hikayesindeki adam sensin sanırım. geçmiş olsun. ayakkabı al yemekte belki de gelecekteki eşinle tanışacaksın terlik ne aq iğrençsin


 • legalize marijuana  (22.07.21 22:28:34) 
Ahahhaahha:)) güldüm sorryy.
Ya bence salla boşver, seni tanıyanlara tırnak batması dersin, her iki ayağını da sıkmıştır ayakkabı ve tırnak batması olmuştur ne yani?! Tanımayanları zaten hiç umursama bi daha görmezsin görsen de tanımazsın bile zaten(ama onlar seni asla unutmaz sjfjfş)

 • megalomaniac  (22.07.21 22:31:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.