[]

Ne kadar tutar tahmini?

Cildimde bir sorun var, garip bir şey çıktı. Devlette randevu bulamıyorum, özele gidicem. Uzun yıllar devlette çalışmış biri var, muhayehanesi var şimdi. Çok lüks bir semtte değil İstanbulda.

Muayene ücretini sormadım ama karşılayabilirim. Yalnız şöyle bir durum var. Bu çıkan şeyin belki çıkarılması ve incelenmesi gerekebilir. Bu aşamada çok bir rakam çıkar mı karşıma tutar olarak? Tahmini ne olabilir? Benin alınması ve patolojiye gönderilmesi gibi düşünebilirsiniz.


 
Ben alımı lpkal anestezi ile 600 desen, muayene felan 1000-1200 civarına gelir gibi.


  • vampir akrep  (23.07.21 14:36:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.