[]

Facebook hakkında

bir videomu 5 kişi görsün istiyorum.öyle de yaptım ama karşı taraf bunu biliyor mu? ya da başka bir video 12 kişi hariç diğer herkes mesela. bu karşı taraflara nasıl görünüyor. şu,şu,şu kişiler hariç diğer tüm arkadaşlar yazıyor ben mause ile üzerine geldiğimde. ama kendi hesabım diye belki de ben öyle görebliyorum.
 
ben bunu bir kac yil önce denemistim. sadece anneme video paylasmistim, anneme bildirim giti, Durgun sizinle bir video paylasti diye. tam hatirlayamadim ama dedigin gibi yapmistim büyük ihtimalle.

sonra, bir tek annemi engellememistim paylasilan kisilerde, bu sefer bildirim gitmedi.
  • durgunfoton  (22.07.21 16:29:15) 
ya gitarla bir şeyler çalıyorum çok iyi olmadıysa çok iyi gitaristler var hesapta onlara görünmesin istiyorum.dünya çapında 5 gitarist var onlar zaten hep engelli ahahah. engellediğim görülmesin derdim bu


  • orgyadakull  (22.07.21 16:33:28) 
engelledigin belli olmuyor. ama bence böyle bir durumun yok, hem geri donus yaparlar.


  • durgunfoton  (22.07.21 18:55:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.