[]

Sevgiliniz sizi meşgulken arasa

Sevgiliniz kendisi sürekli bir şeylerle meşgulken sizi arasa, uyarmanıza rağmen buna devam etse ne tepki verirsiniz? Mesela tuvaletteyken, bilgisayarda oyun oynarken, giyinirken, yemek yerken yani bir şeylerle meşgulken arıyor. Yani işi yokken normal şekilde aramıyor. Bak meşgulsen sonra konuşalım dediğinizde de yok müsaitim diyip sizi bekletmeye devam ediyor. Duraksaya duraksaya, 10 saat beklete beklete, kesintili cevap veriyor öyle düşünün. Siz rahatsızlığınızı dile getirince de şakaya vuruyor, abartma falan diyor mesela. Çıldırmalık hareket değil mi yoksa ben mi abartıyorum?
 
Bana da öyle olmuştu, sadece tek bir kere "işini bitir öyle konuşalım" deyip yüzüne kapattım, o günden beri özellikle dikkat ediyor artık.


  • etna  (21.07.21 20:24:07) 
Çıldırmalık hareket. Diğer işlerini yaparken seninle konuşmayı da aradan çıkartıyor. Zamandan tasarruf ediyor galiba. Rahatsızlığınıza ise kulak asmaması üzücü.


  • Amory Lorch  (21.07.21 20:30:43) 
Çıldırmakta haklısın. Genelde ergenlerin yaptığı bir davranış. Karşı tarafın müsait olmama durumunu kabullenmeli gerekirse sert bir dille uyarılmalı.


  • arockm  (21.07.21 21:01:00) 
Seninle ilgilenmediğini hissettiriyorsan kendini her fırsatta seninle konuşmak zorunda hissediyor olabilir. Bir şeylerle meşgul olduğu süre çok uzun sürüyorsa ve o sürede seni aramadığında rahatsız oluyorsan bundan ötürü yapıyor olabilir.


  • Bruce  (21.07.21 21:48:31) 
@bruce dediğiniz gibi olduğunu sanmıyorum çünkü telefonda konuşmayı seven biri değilim ben pek fazla. Darlamam da yani işi bittiğinde yazabilir trip atmam. Ben ona bu kadar uyumlu yaklaşırken onun benim rahatsız olduğum konuları ciddiye almaması sinirimi bozuyor aslında. Ben de zamandan tasarruf ediyormuş gibi hissediyorum ya da işle uğraşırken canı sıkılıp muhabbet etmek istiyor.


  • tamam sakinim  (21.07.21 22:03:19) 
Biz böylelerine gıcık diyoruz. Siz ne diyorsunuz?


  • musmus  (21.07.21 23:29:09) 
Konuşup anlatacak bişeyim yoksa, beni o aradıysa ve sık sık arayıp hiçbişey anlatmayıp benim konuşmamı bekliyorsa, ee başka naptın, ee iyi misin bugün diyip duruyosa ben de öyle yapıyorum.


  • megalomaniac  (22.07.21 00:40:46) 
Abartmıyorsun, bence birkaç kez üst üste meşgulüm de, konuşamıyorum sonra ara de, bunu bayaa 7-8 defa yap ve yüzüne kapat telefonu. Sonra da arama. Aradığı zamanlarda da çok kısa kes fazla konuşturma. Onun sana çektiği muameleyi çek ona. Süründür yav hiç acıma. Yaptığı şey nezakete de samimiyete de sığmaz.


  • 1bir1bir1  (22.07.21 01:53:44) 
Meşgulsem açmam yazarım meşgulüm derim. Bazen de hoparlöre alır konuşurum. O da aynısını yapar. Çıldırmakta haklısınız +1


  • Hallegadola  (23.07.21 01:12:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.