[]

Bozcaada'yı bilenler gelsin

Görselde kırmızı ve mavi işaretli iki yerde konaklama alternatifleri bulduk. Kırmızı X işaretli bölgenin avantajı merkeze yürüyerek ulaşmak, her defasında park yeri ile uğraşmamak. Mavi bölgede havuzlu, geniş bahçeli, biri deniz manzaralı iki konaklama alternatifi var.

1- Bu bölgelerde kalan varsa yorum yapabilir mi? Öneri varsa alırım.
2- Akşam merkeze araçla inelim dediğimizde nereye araç bırakalım? (Bozcaada'ya bir defa gittim)
3- Mavi işaretli yerle ilgili yorumu olan? Bahçede püfür püfür rüzgarın altında oturma fikri güzel geliyor. Sıkıcı olur mu? Yandaki koylara iniş olup olmadığını anlayamadım.

 
Ben mavide kalırdım. Her gün başka bir koya giderim, merkeze gideceksem de park yeri bulamazsam otoparka bırakırım. Akşam sakin ve serin bir yer olması önemli bence.


  • chavezding  (20.07.21 20:09:39) 
biz kale pansiyon mu ne orada kalmıştık, hem yürüme mesafesiydi hem de çok kibar insanlardı. hala varlar mı bilmiyorum ama bi bakın derim.


  • dirildimde geldim  (20.07.21 20:24:04) 
Bence mavi yerde kalin. Kirmizi isaretli yerin etrafinda park yeri bulunabiliyor, arabayla 2 dakikada oraya dogru gidip oradan yürürsünüz 5-10 dakika merkeze. Yandaki koylara inis var mi cok emin degilim ama daha güney taraftaki koylar (Akvaryum ve onun batisindaki koylar) daha güzel, kuzeyden esen rüzgari arkadan alan yerler oldugu icin doguya bakan koylara kiyasla daha iyidir. Arabayla oralara gidersiniz yüzmeye.


  • cofactor  (20.07.21 20:40:55 ~ 20:43:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.