Yakın zamanda sıfır Toyota Corolla alan var mı?

Bayilerde araç var mı diye merak ediyorum da

1 ay önce arkadasim aldi

  • abuzer  (20.07.21 08:44:37)
Sıra vs bekledi mi hocam yoksa birkaç günde aldı mi bayiden

  • mezarkabul  (20.07.21 08:45:44)
Arkadaşım 1 ay önce aldı. 1 hafta bekledi. İstanbul'dan aldı

  • primetime  (20.07.21 09:03:08)
2 hafta önce arkadaşım aldı ama sıra beklemedi sanırım 1 hafta falan beklemiştir belki

  • cokponcik  (20.07.21 16:14:05)
3 hafta önce aldım. beklemedim. bu hafta da yeni araç indirdiler tırdan.

  • unalub  (20.07.21 17:32:19)
Memnun musunuz acaba corolladan. Uzun yolda nasıl olur? Hızlanması vs iyi mi? YouTubeda reklam kokan incelemeler var da hep

  • Fusha  (20.07.21 18:59:55)
memnunum gayet. 2012 auris'ten geçtim. süspansiyonları ve aks mesafesi sayesinde çukur/tümsek daha az hissediyorum. şehir içi sakin kullanımda motor sesi yok. cvt şanzımanda vites geçişi diye bir şey yok zaten. manuel moda gecersen 10 sanal vites koymuslar.
uzun yolda 100-110'dan sonra rüzgar sesi geliyor. gaz pedalının iki modu var gibi bir yere kadar sakin cok yavas bir hızlanması var. o noktayı gecince 3 silindirli olmanın da etkisiyle biraz spor moda yakın daha gürültülü daha atik hissettiriyor. spor modu da var yüksek devir çeviren ama pek ihtiyac olmuyor.

multimedyasını begendim. androidauto/carplay kablolu. hız sabitlemesi konforlu bir olaymış. karışık 5,5-6 l/100km arası yakıt tüketimi var.
  • unalub  (22.07.21 15:31:49 ~ 15:33:15)