Fiat Egea, Citroen C3, Polo ve Opel Astra?

Şimdi Fiat Egea ve Citroen C3 alırsak, sıfıra yakın modelleri alabiliyoruz 200-205 bin TL’ye, burada sıfıra yakın alıp sorun çıkarmaması güzel ama bu paralar bu arabalara verilir mi? Bilemiyoruz. Egea Urban Plus, dolu paket ve 1.6 multijet. Citroen 1.2, Shine paket.

Opel Astra yine 2016 model 1.4 turbo dinamik, benzinli, 40-50 bin km’de bi arabalar bakıyoruz, 200-210 bin TL yine. Burada da işte hoş görünümlü olması, daha sağlam olduğunun söylenmesi vs cezbedici oluyor.

Polo’lar da 2015 model, 1.2 DSI, AllStar paket, 40-50 bin km 175 bin TL civarı. Hani daha eski bu ama paramız cebimizde kalıyor ve ihtiyaçlarımızı alabiliyoruz bununla. Bu da cazip, bunun paramızın cebimizde kalması cazip.

Bi arabaya karar verip peşinde koşacağız ama yapamadık bi türlü. Siz de fikir belirtirseniz harika olur, yardımınıza ihtiyacımız var.

Teşekkürler

Ayni dertten muzdaribim. Suraya sığışayım.

Ayrica 2015 polo yu subat 2019 da 85bine satmistim. Gicir gicir idi.

Ben de araba bakiyorum.

Egeaya yag yakiyor deniyor,1.4 benzinlisi gitmiyor deniyor, konforlu degil deniyor ama hb cok hosuma gidiyor tipten

Citroeni ben begenmiyorum.tip olarak.

Opel tutulmuyor deniyor.

Ben de bu siralar fabia bakmaya basladim.

Fazla bisi istemiyorum. Turbo motor olsun, ic dosemesi torpido yunusak olsun, ses yapmasin.

Duyuruyu cok guzel acmissin, ben yazsam bu kadar olur.
  • Filinta61  (19.07.21 17:31:14)
Egea için; asla ucuz diye boş paketini ALMAYIN. Easy diye geçiyor ve çok çok fark ediyor kapı kolları bile plastik. Mümkünse full paketini alın konfor vs çok fark eder.

1.4 çok performanslı bir motor değil, bu devirde atmosferik 1.4 almamak lazım bence çok zorunlu değilse. Benzinli 1.6 (2019 dan sonrası yok sanırım) yada en kötü 1.3 dizel almak lazım

Citroen nin tipini sevemedim.
  • infernalcadre  (19.07.21 18:25:04)
Astra.

  • invictae  (19.07.21 19:59:51)
C3 shine aldık, seviyoruz. Motor güzel, içi konforlu, hafif de yüksek duruyor kompakt olmasına rağmen.

  • chavezding  (19.07.21 20:49:48)
paketleri çok bilmiyorum ama:

c3'ler şu yeni yükseltilmiş versiyonlardansa hoş bence. bu paralar verilir mi diye bir araba kalmadı. her arabaya her para verilir bu boktan piyasada.

egea'da arkadaşın dediği doğru. boş paketi çok kötü. dolu paketi iş görür.

astra bunların muadili değil zaten segment farkı var. temiz bir model bulursanız hepsinden daha rahat edersiniz.

polo'da olabilir ama c3'ten çok bir farkı yok daha çok tutulması haricinde. alacağınız km'ler çok sıkıntılı değil. ben olsam onu düşünmezdim.

tüm bunların haricinde astra yaşlarında c4 bakabilirsiniz citroen sempatiniz varsa. çok güzel bir araçtır. temizini bulursanız rahat edersiniz. bu araçların hepsinden de dolu ve konforludur. paranızın bir kısmı da cebinize kalır.
  • syozkn  (19.07.21 23:51:26 ~ 23:52:12)