[]

sabahlari erken uyandiran işeme isteği

bir süredir sabah erken uyanmama sebep olan bi işeme istegi problemi yasiyorum. uykumu almamis olmama ragmen tuvalete gitmek icin kalkmak zorunda kaliyorum.

geri döndüğümde uykum da kacmis oluyor ve bir daha uyuyamiyorum.

deliksiz ve yeterli uyumamin onune geciyor bu malesef.

bir saglik probleminin habercisi olabilir mi bu durum?

 
Uyumadan 2 saat önce hiçbir şey içmeyin ve öyle deneyin bir de.

Şimdi yaz sıcağı tabi su içmemek zor ama su içip yatınca ister istemez sabaha kadar geliyor uyandırıyor.
  • Cesario  (19.07.21 08:58:33) 
Bence yazın gelmesi ve sıcakların bastırması ile oldu bu durum. Aynı sorun eşimle bende de var çünkü. Uykular haram oldu.


  • hrvl  (19.07.21 10:58:33) 
Eğer yatmadan önce çok su içmemenize rağmen gece işemeye kalkıyorsanız şeker olabilir


  • ceketimi alip cikcam  (19.07.21 11:10:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.