[]

eskişehir - kaş hangi yol

Eskişehir'den Kaş'a gideceğiz. Antalya üzerinden gidersek 1 saat fazladan gidiyoruz. Diğer yol yani burdur'dan geçen yol ise 1 saat daha kısa ama fazla dolanbaçlı gibi. Napsak? Antalya'ya çok gittim arabayla ama Kaş'a gitmedim.
 
Afyon-Burdur-Çavdır-Fethiye yol ayrımı-Kaş

Kullanacağınız en mantıklı yol burası. Çavdırı geçtikten sonra fethiyeye kadar bi kısım tek şerit ama rahat bir yol. Daha sonra kaşa gelmeden son 30 km virajlı be güzel manzaralı.

Antalya üstünden giderseniz yolu hem çok uzatmış hem de yorucu virajlara girmiş olursunuz. Son 100 kilometrede.
  • hayaletimsi  (16.07.21 22:34:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.