[]

sma tip 1 hastası mirza'ya yardım kampanyası

11 aylık mirza sma tip 1 hastası.

kendisi ordu'lu fakat hastalığı sebebiyle ankara'da tedavi görmekte. solunum yollarının daralmasına bağlı olarak kalbinin yorgun düşmesi ile birlikte trakeal stenoz nedeniyle ameliyat edildi ve 6 aydır trakeli bir hayat sürdürüyor; bağımsız nefes alamıyor ve burnundan besleniyor. mirza için hayat kurtaran ilaç zolgensma'yı almak için her bağışa ihtiyacımız var. başlattığımız bu bağış kampanyasıyla ulaşabildiğimiz her yere ulaşmak ve desteklerinizle küçük mirzamızı yaşatmak istiyoruz. kampanya şu an %56 oranında tamamlanmış olmasına karşın mirza'nın durumu kritikleşti, bedeni artık çok yorgun ve ilgili ilaç temin edilemezse daha fazla kaldıramayacak.

aşağıda mirza'nın halasının adına olan banka hesaplarına yapılacak her türlü bağış valilik izinli ve onaylı olup tamamen yasaldır. bağışlar kampanya dahilinde mirza'nın ilacının temini ve sağlığına kavuşması maksadıyla kullanılacaktır. lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz.

valilik izinli iban'larımız

kuveyt türk
bıc/swift kodu: kteftrısxxx
alıcı/recipient: banu coşkuner

tl hesabı
tr56 0020 5000 0970 3102 6000 01

euro hesabı
tr72 0020 5000 0970 3102 6001 01

dolar hesabı
tr45 0020 5000 0970 3102 6001 02

iletişim için lütfen aşağıdaki numaralar ve hesaplarla kontak kurunuz:

baba barış kılıç tel no: +90 533 727 38 15
instagram ve twitter'da @helpformirza hesabı takip edilerek bilgi alınabilir.

eksisozluk.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.