[]

covid oldunuz mu?

ben hiç olmadım. yani bildiğim kadarıyla diyelim.

ya siz? nasıl atlattınız?


 
Geçen sene oldum, 1 hafta hastanede yattım ateş harici hiç şikayetim yoktu hastane odasında counter oynayarak atlattım


 • paramolacak  (14.07.21 23:09:34) 
Ben de bildiğim kadarıyla olmadım ancak bence hiçbir şey olmasa bile kesin bişey olmuştur. Bu kadar zamanı covid olmadan atlatmak mucize gibi çünkü.


 • j r r tolkien hayrani  (14.07.21 23:09:42) 
Nisan ayında geçirdim. Benimki hafif denilecek şekilde geçti;5 gün boyunca hiç tat ve koku almadım, 5. Günde koku duyum yavaş yavaş geldi. Başka da bir semptomum olmadı. Ateşim bir kere bile çıkmadı. İki hafta sonunda hiç covid geçirmemiş gibi oldum. Tabii ilaclari da düzenli kullandım.


 • fraise  (14.07.21 23:12:16) 
Olmadım, şüphelendiğim bile olmadı test bile yaptırmadım hiç.


 • evandro roncatto  (14.07.21 23:13:38) 
Olmadim, ABD'de her test olana para yardimi yapiyorlardi, haftada iki kez test oldum, hicbiri pozitif cikmadi. Maskemi hep dikkatli taktim, burnu disarida olmadi. Kalabaliktan uzak durmaya calistim. Bir tek markete gidip geldim. Aksamlari acik alanda maskesiz, kimseye hic yaklasmadan yuruyus yaptim.


 • howfaristhesky  (14.07.21 23:20:38) 
olmadim. sifir test. ama benim yasadigim gibi insanlarin %99'u yasayamaz (evden calisiyorum, disarida pek yapmayi sevdigim sey de yok, mart 2020'den beri toplu tasimaya binmedim, market haric kapali ortama girmedim kimseyle (eşim haric, o da benim gibi yasiyor), kullandigim maskeyi covid bakan doktorlar bile kullanmiyor vs) o yuzden insan icine karisip da kapmayanlari tebrik ediyorum.


 • robokot  (14.07.21 23:20:53 ~ 23:25:23) 
Hiç dikkat etmedim hiç de olmadım. Günlük 80.000 vaka denilen zamanlarda bile İstanbul’un göbeğinde spor salonuna gittim. Grip, nezle olmayan birisi olarak covid’i hiçbir zaman ciddiye almadım. Sırf vize olayı yüzünden aşı oldum yoksa onu da yapmazdım.


 • zoghurt  (14.07.21 23:25:39) 
Oldum. Hem de 2 kez.

İlki covidin ilk zamanlarıydı ve hastanede bütün sağlık çalışanlarına yapılan testte tesadüfen pozitif çıkmıştım. Hiçbir semptomum olmamıştı. İkincisi bu nisandaydı ve bu sefer sonlarına doğru çok öksürmüştüm. Bir de 4-5 gün hiç koku alamamıştım.
 • ms brownstone  (15.07.21 00:51:38) 
Oldum, ben ve bütün ailem zatürre olduk hastenelere yattık.


 • monicapp  (15.07.21 07:32:22) 
Resmi olarak hayır. Ama tahmin ediyorum geçen senenin ortalarında oldum. Eklem ağrıları ya o aralar bilinen bir covid semptomu değildi ya da benim bundan haberim yoktu. 1 hafta eklem ağrısı çektim. Yine birkaç hafta sonra ali babacan'ın "covidi atlattım, tipik eklem ağrıları şikayetiyle başladı" twitini görünce şüphelendim.


 • IncredibleMau  (15.07.21 07:52:33) 
Olmadım, ailecek olmadık, test de vermedik, aşı yaptırdık. Sadece nişanlımın dedesi ve anneannesi oldu, dedesi vefat etti, o şurada kendisi de test verdi ve negatif çıktı.


 • Hallegadola  (15.07.21 09:45:24) 
Bu arada da çalıştım, gezdim, toplu taşımaya bindim tek maske taktım ama olmadık şükür.


 • Hallegadola  (15.07.21 09:46:15) 
Kardeşim de bayağı Türkiye’yi gezdi yine de olmadı, onu da ekliyim.


 • Hallegadola  (15.07.21 09:47:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.