[]

Grup/ Sanatçı/ Albüm önerileriniz var mı?

Merhaba arkadaşlar

Dönüp dolaşıp bu grupları dinliyorum. Neredeyse tüm albümlerini defalarca dinledim. Sanırım sıkıldım yeni sesler arıyorum. Var mı şunları seven bunu da sever dediğiniz grup/sanatçı/albüm önerileriniz? Karışık yazdım ama türler değişik. Zaten anlarsınız.

Calexico
Kings of convenience
DeVotchka
Tindersticks
Herman Düne
Dead Combo
Madrugada
Dead Can Dance
Brazzaville
Annenmaykantereit

Ps. Sağlam dinleyiciyimdir. Daha kıyıda köşede kalmış isimler olursa sevinirim. Bir de yeni dönem Türkçe grupları ve şarkılarını dinlemiyorum. İngilizce olması şart değil. Her dilden dinlerim.

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

 
spotify'da bir playliste bu gruplarin en sevdigin parcalarini ekle. en altta sana tavsiyeler cikacaktir - bunlarin dinleyen kisilerin begendigi parcalar / gruplar vs.


  • robokot  (14.07.21 20:39:55) 
idir


  • mezarkabul  (14.07.21 22:20:14) 
tam ismini yazamayacam google yaz çıkar
king of girizzle wizard the lizard
jethro tull
babazula ( türk yinede seveceğini düşünüyorum. orjinal müzikleri var. )
  • hitsumo  (15.07.21 09:05:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.