izlediğimiz dizilerin kaydını tutabileceğimiz bir site/app

aslında soru başlıkta ama anlaşılır olması için örnek vereyim. mesela filmler için letterboxd; kitaplar için goodreads siteleri gibi televizyon dizileri/mini diziler için kullanabileceğimiz bir site/app var mı tavsiye ettiğiniz?

edit: imdb hariç. o sitenin arayüzüne bir türlü alışamadım.

edit2: platform fark etmez, internet sitesi de olabilir uygulama olması şart değil.

Bu tarz sorularda platform da belirtilirse iyi olur.

iOS için iTV Shows var mesela

www.itvshowsapp.com
  • himmet dayi  (12.07.21 02:37:03)
trakt.tv
tvtime.com

  • Ufuk  (12.07.21 03:22:16)
www.trackseries.tv

Bunu kullanıyorum ben birkaç yıldır ve memnunum
  • nundu  (12.07.21 07:27:12)
Platformu şunun için soruyorum, iTV Shows iOS Exclusive bir uygulama. Google Play Store'da yok.

  • himmet dayi  (12.07.21 08:02:34)
Yıllardır milyonlarca şey izledim. Birisi bir şey önerir misin dediğinde hiç bir şey izlememiş gibi kalıyorum :)) Doğal olarak dediğiniz şey ilgimi çekti ben de takip etme kararı aldım her izlediğim olmasa da top listemi yapayım dedim şöyle bir şey çıktı belki işinize yarar..

uzaydangelensesler.wordpress.com
  • denizmaniaherif  (12.07.21 09:51:59)
episodecalendar.com'u kullaniyorum ben.

  • in vino veritas  (12.07.21 10:33:06 ~ 10:33:59)
bence bu ıslerın cozumu bu değil. en iyisi herşeyin olduğu bir platformda (iptv) sonra güzel bir iptv uygulamasıyla geçmişleri otomatik olarak işaretlemek. netflix izlemeye devam et gibi birşey. yoksa bir yerden izle ötekinden not al bana kullanıcı dostu görünmüyor.

  • buenosdias  (12.07.21 11:28:33)