[]

Uçak Bileti Fiyat

Türkiye-Arnavutluk uçuşu için Pegasus gidiş-dönüş 1500 tl’yken Arnavutluğun hava yolu şirketi Air Albania’da 96 euro. Fiyat farki olması düşündürdü. Yabancı havayolu şirketi olması bir sıkıntı yaratır mı, sonradan vergi eklemesi falan olur mu?
 
Hayır ödetmezler. Son anda çıkan fiyatı zaten görüp kartla ödeyeceksiniz. Fakat bu tip firmalar genellikle bagaj olayından vurur. Atıyorum pegasusta 20 kg 150 liradır, bu firma valiz fiyatına 350 lira çeker/çekebilir.

Onun dışında ryanair 1 hafta önce bodrum-İrlanda arası 5 euro idi.
  • neysene  (10.07.21 20:46:24) 
Biletin alındığı siteye dikkat edin. Belki bagaj yoktur.


  • but that was just a dream  (10.07.21 21:34:34) 
Hocam ben sizin için cevaplayayım.

Air Albania, yarısı THY'ye ait bir firma. Alacağınız bilete 30 KG bagaj hakkı da dahildir. Yeni Havalimanından kalkar. 97 EUR iyi bir fiyat. 2 uçak da THY'nin iç hatlarda kullandığı uçaklarıdır, Albania boyası ile TC tescilinde uçmaktadır.
  • t3hn0  (11.07.21 11:01:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.