[]

Protein süt ve yoğurt

Bunları “normal”lerine göre tercih etmemizi gerektirecek artıları nelerdir?
 
Ekstra protein içermesi


  • benarrivo  (10.07.21 14:03:48) 
+1 benarrivo


  • logisticsmanager  (10.07.21 14:21:23) 
Merak ettiğim muzlu veya çilekli olanlarla dümdüz sütün karşılaştırmasıydı. Proteinli olan bana bayağı şekerli geldi de çünkü.


  • ruhen hastayim ben  (10.07.21 14:27:16) 
Cileklisine baktim;
İçindekiler
%0,25 yağlı inek sütü,süt proteini,çilek püresi(%0,6),stabilizer(selüloz,sodyum polifosfat,karboksi metil selüloz),aroma vericiler ,laktaz enzimi ,vitaminler(B1 vitamini,B3 vitamini,B6 vitamini, B12 vitamini),L-karnitin,renklendirici (likopen).

Kisacasi cilek puresi+aroma vericiler var. Tatli olmasi bundan gibi.
  • logisticsmanager  (10.07.21 14:48:12) 
yogurtta kesinlikle gunluk pastorize olmayan inek sutu ve dogal maya ile yapilmis ev yogurdu olmasi.digerlerinde faydali bakteri az tadi da kotu.


  • tunaktunaktun  (10.07.21 20:02:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.