Birazdan covid tomografi sonucum çıkacak ama?

Diyelim ki değilsin dediler o zaman net bir şekilde rahat edebilir miyim? Yani ya virüs ciğerlere inmedi de boğazdaysa? Çok mu cahilim? Yoksa her vakada bi şekilde ciğerlere iniyor mu?

3 gündür üst solunum yollları adeta ağlattı beni. Yutkunurken takılma, sol gözde sürekli yaş, halsizlik, hatta ara ara ateş. Doktor bu sabah antibiyotik, damla va verdi ama kar etmedi henüz. Az önce geldim tomografi çekildi. İnsallah temiz çıkar. Temiz derlerese normal hayatıma dönebilir miyim? Yani antibiyotik falan kullanmaya devam tabi ki

tomografi temiz olsa bile covid olabilirsin. pcr testi de negatifse bir parça daha rahatlarsın. ama ikisi de normal olsa dahi covid ihtimaliniz var.

  • alicandan  (09.07.21 23:27:54)
Bu belirtiler sadece covid'e ait değil. Başka hastalıklarda da bu belirtiler var. Negatif gelirse negatifsindir. Hele ki pcr'ye güvenmemek gerektiğini söyleyen bir dsö varken bu kadar bunalmaya gerek yok. Lütfen ev yapımı sirkeyi sulandırıp için, güneşe temiz havaya çıkın hareket edin sağlıklı beslenin ve morali yüksek tutun. Vitamin mineral takviye edin, gerektiğinde doktorun tedavisini de uygulayın. Tamam. Aşırı gerginsiniz, asıl bu gerginliktir hasta eden. Sürecin en başındaki "sakin olun korkmayın" telkinlerini hatırlayın, hâlâ geçerli.

  • 1bir1bir1  (09.07.21 23:33:51)
herkeste ciğerlere inmiyor. dinlenin. sevgiler...

  • e haliyle  (09.07.21 23:57:36)