[]

Kusan muhabbet kuşu

2 yasinda erkek muhabbet kusumuz aşırı derecede kusuyor. 1 yıldır bu sekilde. Anladik kızgınlık doneminde ama yanina dişi kuş alma durumumuz yok maalesef. Kusma dışında gayet hareketli, neşesi yerinde, uçuyor konusuyor, hasta değil yani. Bu yavrucağın kusmasını durdurabilecek bir ilaç vs var mıdır? Daha önce veterinere sordum kızgınlık dönemine girmistir dedi geçti. Baslarda tane tane yem cikariyordu su an baya salincagindan kafese damliyor kustukları cok üzülüyorum. Pls help.
 
Merhaba, benimde 3 yaşında erkek muhabbet kuşum var. Biz ne yersek yediği icin bazen yediği seyler dokunuyor o yuzden kusuyor. Boyle bir durumunuz olabilir mi? Belki yeminiz dokunuyordur değiştirip deneme imkaniniz var mi? Baska bir veterinere danışsanız belki farkli çözüm yolları sunar.


  • icimdekipollyannatinerebasladi  (07.07.21 15:16:46) 
Yemi değiştirdik birçok kez ama kusmasi hep var. Salıncağını sevgilisi saniyor ve onun ustune kusuyor :(


  • instant crush  (07.07.21 15:20:23) 
Evet yaparlar ama bu kadar sık yapması normal mi bilmiyorum, ben bizim kuşta denk gelmedim.


  • icimdekipollyannatinerebasladi  (07.07.21 16:02:23) 
Beyefendiye karı gönderelim :) ya vallahi yanına Bi abla alamaz misiniz? Yazık gunah hayvana da kafayı yemiş.


  • allah yazdiysa bozsun  (07.07.21 16:09:58) 
Valla abla almamız mümkün gözükmüyor maalesef bircok açıdan 2 muhabbet kuşuna bakmamız imkansız. Libidosunu dusurecek bir yöntem arıyorum ne yazık ki.


  • instant crush  (07.07.21 16:49:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.