[]

neredeyse emin olduğum bir aldatma durumunu netleştirme?

selam.

benimle hicbir bagi olmayan bir kadin ve bir erkek. iksinin de ailelerini taniyorum. adam evli kadin bekar.

neredeyse eminim ama kanitim yok.

nasil kanit elde edebilecegime dair fikir kovalamaya geldim. fazla ipucu vermeye gerek yok, genel gecer fikir pesindeyim. is arkadasi olduklarini soyleyebilirim.

not: sadece soruya cevap verebilecek suserler yazarsa sevinirim. baskalarinin hayati seni ilgilendirmez turunden yorumlara gerek yok.

edit: gönül işleri'nde olmadığı için silinen duyurumu tekrar açtım.

 
dedektif tut ya da iş güçten izin alıp 7/24 takip et.


  • deartheodosia  (05.07.21 22:31:35) 
Elinde seni doğrudan ilgilendiren veriler olmazsa ispat için toplayacağın veriler pek bir işe yaramaz. Kadına veya adamın karısına sunacaksan önce bu işin seni niye ilgilendirdiğini ispat edebilmen lazım, yoksa durduk yere şantaj yapmaya kalkabilecek bir ruh hastası olarak bile görebilirler seni.


  • 1bir1bir1  (05.07.21 23:52:18) 
Bir şekilde ilgilendiriyor sizi demek ki.
Aynı işyerindeyseniz biraz veri toplayın. İşin gereği mi beraberler yoksa ötesinde bir şey var mı? Diğer iş arkadaşlarının onlara yaklaşımı nasıl? Ast-üst durumları var mı, HR, ya da varsa auditçiler bayılır böyle hikayelere. İşe giriş çıkışları, ofise gelmeleri dikkat çekecek şekilde eş zamanlı mı? Kadın ya da adam haketmediği bir terfi mi aldı?
Sadece samimi olarak şunu söyleyeyim, bir kadının iş yerinde yükselmesi zaten çevre ve önyargılar yüzünden zorken bir de mesnetsiz suçlama yapmayın eğer elinizde kanıt yoksa. Bütün kadınlara "kimbilir kiminle yattı da işinde yükseldi, ya da iş veriyorlar" diye yaklaşmak ayıptır.
  • SiyamkedisiZorro  (06.07.21 12:01:32) 
yazışmak icin ayri uygulama (line) yuklediklerini biliyorum. adamin kadina ilgisini de biliyorum ama işte kadindan emin olamiyorum. belki evli oldugu icin reddediyordur adami?

ben de tamamem haksizlik yapmamak adina arastiriyorum su an.
  • boyle buyurdum  (06.07.21 12:15:07) 
Adama deli gibi âşık olup evli olduğu için uzak durmaya çalışan, alabildiğine kaçan birini tanıdım. Lütfen seni bağlayan bir durum yoksa karışma, bu tür olaylarda hiçbir şeyin iç yüzü dışarıdan belli olmayabilir.


  • 1bir1bir1  (06.07.21 17:37:30) 
takip edip foto çekilebilir


  • barakuda  (09.07.21 01:28:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.