gaspar noe sevenlere soru

lux aeterna izleyen var mı? gaspar noe'nin her filmi gibi karışık yorumlar puanlar alıyor bu da tabi ama sinemada izlemeye değer mi? veya zevki esas sinemada çıkıcak tarzda bir film mi? ona göre bir araya sıkıştırıp gidicem veya evde bakıcam.

not: başta belirttiğim gibi sadece sevenlerine bir soru, sevmeyenleriyle farklı frekanstayızdır o yüzden cevapları yanıltıcı olabilir benim için.

Gaspar'ın her filmi için söylenebilecek tek şey varsa o da "sinemada izlenmeli"dir. Bir gaspar filminden ne bekliyorsan o var, o yüzden kesin sinemada izle.

Muhtemelen en epilepsi tetikleyici noe sekansı içeren film budur. Bi de büyük ekran olmasının pratikte bir faydasını göreceksin, spoiler olmasın diye söylemeyeyim.

Ya bi de böyle olmasa da izlenir. Sevdiğin yönetmenin filmini sinemada izlemeyeceksin de nerede izleyeceksin allasen? İster nbc olsun ister goddard, film sinemada izlenir kardeşim; tatava yapma git izle. Bari sinemaseverler şöyle arada kalmasın üzülüyorum valla.
  • Jux  (05.07.21 02:03:05)
@jux sinemaya git gelin 1 saat olması ve film ücreti her izlemek istediğim filmi sinemada izleyebilmeyi imkansız hale getiriyor maalesef. zaman sıkıntılarım var şu sıra ancak değicek bir film için şartlar zorlanır tabi. noe filmleri özellikle sinemada izlemelik filmler evet ama bu biraz orta metraj bir film bir de puanlar normalden daha düşük, o yüzden bir sormak istedim.

@ted spoiler yemeden araştırması zor olabilir biraz ama bakayım, önemli mevzu
  • semaforo de medianoche  (05.07.21 02:20:59 ~ 02:21:45)
jux + 1. ama kafanda bu kadar soru işareti varsa gitme o zaman. yani mutlaka git izle denecek bi film değil.

  • tepedeki psychedelic adam  (05.07.21 21:26:39)