[]

Sinop yaşanılabilir bir yer mi?

Tayin olma imkanı var da? Ne dersiniz.
 
Bence guzel, hele ki evliyseniz


  • balpolen  (03.07.21 19:29:59) 
Evliyim. Yalnız niçin evlilere iyi.


  • gameofannen  (03.07.21 19:35:56) 
Yaşlı nüfus biraz fazla, sakince bir şehir. Etrafta gezecek yerler de var


  • aslil  (03.07.21 19:39:00) 
İklim naisl. Çok yağmur yağar mı? Ev kiraları nasıl? Yaşam diğer şehirlere göre pahalı mı?


  • gameofannen  (03.07.21 20:52:24) 
Simdi oncelikle neden evliyseniz dedim onu aciklayayim. Kucuk sehirler yalniz yasayanlar icin zaman zaman sıkıcı olabiliyor. Kucuk ve alternatifler az cunku. Ama evliyseniz zaten bir hayat, aktivite arkadasiniz oldugu icin geciyor zaman. Sıkılma ihtimaliniz oldukca dusuyor. Hele ki cocuk olduktan sonra zaten zamana yetisilmiyor gectim sıkılmayi. Sinop gorece anadolu sehirlerine gore pahalidir biraz ama bir o kadar da modern. Anadolu'da malesef sadece imkan olarak degil vizyon olarak da kucuk insanlarin arasinda yasamaktansa sinop gibi daha kabul edilebilir sehirlerde yasamak sizi zorlamayacaktir. Tabi bu sizin hayat gorusunuze, nereden gelip, nasil bir hayat yasamak istediginize gore de degisebilir ama anadoludaki bir cok sehre gore oldukca tercih edilebilir ve yasanabilir bir sehir Sinop.


  • balpolen  (03.07.21 23:02:45) 
Sehirici yeşil mi peki
Son zamanlarda baya bir kirlilik varmış gibi şeyler okudum internette.

  • gameofannen  (04.07.21 10:39:54) 
Google Street View'da bir tur atarak kendiniz karar verebilirsiniz:

getir.net

Güzel şehirdir, yazları küçük çaplı bir deniz turizmi bile vardır hatta çevre illerden.
  • amateur  (04.07.21 16:51:08 ~ 16:54:12) 
sinopta trafik ışığı yok oldukça medeni bir yer.

yaşanacak yer var mesela (bkz: gerze)
  • false pretension  (04.07.21 17:11:52 ~ 17:13:35) 
sessiz sakin, kafa dinlemelik bir yer.


  • candide  (04.07.21 17:15:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.