Nolcak bu kira fiyatlari

Illa beylikduzune mi goc edicez azicik rahat buyuk evde yasamak icin :(

Beylikdüzüne gidiyorsan iyi bence, orada bile kiralar artmaya devam ediyor.

  • roket adam  (01.07.21 21:55:19)
Uzgunum ama artik beylikduzunde bile bu fiyatlara olmayabilir

  • balpolen  (01.07.21 21:55:52)
Kaç para oldu ki kiralar? Gecen duyuruda bir arkadasla konusurken merkezi yerde düzgün ev 4-5 bin lira demistim etiler'de mi bakıyorsun demisti. Kadıköy civari bakiyordum halbuki. Belki o görüp ev bulmaniza yardimci olur.

  • logisticsmanager  (01.07.21 22:52:57)
tam benim duyurum. gecen duyuru actim ben de ayni sikintidan.

sokaklarda universiteli evsizler olacak bir gun.. oraya dogru gidiyoruz gibi geliyor bana. her gecen sene bugun begenmedigimiz evlerin bile fiyati ucacak. ve bizim alim gucumuz ayni kalmaya devam edecek. cok sukur az kazanmiyorum ama artik ortalama diye bir sey kalmadi. ya fakirsin ya zengin. ondan bize yuksek geliyor kiralar ve bu durmayacak :(
beylikduzune gelince o da yok artik, eski evler -30 yillik galiba sormadim- ama 2500 tlye onlar bile olmuyor mesela. bi de 200 tl kadar aidat var (ozellikli, yeni evlerin aidati 500 falan) gercekten etmiyor. guzel bi yermis bduzu bu arada, ben begendim ama etmez, degmez o paralar o evlere.
  • Kittie  (01.07.21 22:56:52)
@kittie cok garip. Konuştuğum ayni arkadaş Beylikdüzü'nde sitede havuzlu garajli evlerini anca 2bine kiraladiklarini söylemişti.
Öyle değil mi piyasa?

  • logisticsmanager  (01.07.21 22:58:15)
yalnız çok kısa sürede aşırı arttı kiralar. 6 ay önce kadıköydeki 2500-3000 bandındaki evler bir anda 3500-4000 oldu. tam bir şeref yoksunluğu

  • inancsiz deve  (01.07.21 23:00:26)
@logistics: gecen hafta baktim yerinde. bolgeye pek hakim degilim ama beylikduzu var brylikduzu var. bir de esenyurt tarafi var. bduzu tarafi gunluk evlerin olmadigi daha duzgun siteler. ben hemen avcilar yanindaki kesimine baktim. ayni atakoy gibiydi. cok begendim.

arkadasinin dedigi yerler ya esenyurttur ya da bduzunde daha uzak mevkilerdir. esenyurdun da ucuz degil ayrica iyi yerleri.
  • Kittie  (01.07.21 23:04:52)
İlanları sürekli takip edip, pazarlık yapmak gerekiyor. İki ay önce taşındık, gün içerisinde her fırsatta sahibinden'de sayfa yeniliyordum. Nispeten temiz ve uygun fiyatlı evler anında kapılıyor. Evi görmeden depozito verenlere bile denk geldik.. Sonunda içimize sinen bir yeri ilanda yazılandan %10 daha uygun fiyata tuttuk ama çok zor iş.

  • gmzo  (01.07.21 23:58:39)
geçen günlerde bütçeme göre uygun bir yer bulabildim ama bulurken anam ağladı. Her gün Hepsiemlak ve sahibinden'e baktım. İlanlar kurdum. Lokal olarak emlakçılarla iletişimde kaldım. Evet piyasa çok kötü, 6000 liraya 1+1 isteyene yere de denk geldim Beşiktaş civarlardında ama sonunda bir şekilde şans kapımızı çaldı ve bulduk. Sanırım burada çözüm sürekli takipten geçiyor. Her ev sahibi çok da acımasız değil. Kendinizi iyi anlatınca, vibe ınız da uyuşunca kirayı düşürüyorlar

  • cancoskn  (02.07.21 09:24:28)
beylikduzunde pandemiden hemen once 2000tlye zor kiraladik, 3 oda sifir daire, 10. kat, kapali havuz, otopark vs, metrobuse yakin. Onu da bir ay oduyor, sonra iki ay odemiyor, aramazsak umrunda degil vs.

4-5binlik kiralari kolay kolay kimse odeyemez..
  • cooperr  (02.07.21 09:36:12)