Konuşanlar

Exxen'deki Konuşanlar programını ilk başlarda çok severek, sonrasında ise eh işte modunda zaman geçsin diye izliyordum. Ama son bölümde survivor nagehan'ın muhabbetini görünce şok oldum resmen. Yani önceki bölümlerde de küfür, üstü kapalı seks muhabbeti oluyodu ama ayarını çok kaçırdılar diye düşünüyorum. Ben burdaki camianın tabiriyle yobaz sayılabilecek bi adamım. O yüzden bana mı öyle geldi yoksa benimle aynı görüşte olmayanlar da abartı buldu mu çok merak ettim.

Eğer aynı hikayeyi bir erkek anlatsaydı aynı şekilde rahatsız olur muydun ? Abartılı bulmadım gerçi ahlaki görüşümüz bu konuda zıt, ben kadınların da cinsellik hakkında konuşabilmelerin şaka yapabilmelerini destekliyorum

  • freebird5406_2  (01.07.21 00:21:53 ~ 00:25:05)
anladım abi seni yargılamıyorum kendine öyle bir terbiye ve ahlaki tutum seçmişsin istediğin gibi yaşamak hakkındır, konuşanlardaki muhabbetler genel olarak açmıyor beni fakat dediğin kısma geçen twitterda denk geldim

  • freebird5406_2  (01.07.21 00:48:40)
Programı izlemedim ama Twitter'da o bölüme denk geldim. Program genelinde iticilik varsa bir şey diyemem ama o muhabbet bana olumlu olumsuz bir şey hissettirmedi. Gayet normal bir insanın sohbeti. Nötr kaldım.

Bence küfür etmek de seks konuşmak da cinsiyet tekelinde bir şey değil. Erkek de konuşsa kadın da konuşsa yadırgamam. Yadırgamak bile gelmedi aklıma hatta şimdi duyuruyu görünce o bölümün neden kırpıldığını anladım.
  • bunetantana  (01.07.21 00:48:47)
izlemedim de youtube'da boluk porcuk o partlari gordum, ulu orta konusulacak muhabbetler degil onlar, gundem olsun, sansasyon olsun diye yapmislar iste o programi, naapsinlar konusanlar izleyen mi kaldi? Azalarak bitti Hasan Can

  • neverletyougodown  (01.07.21 01:30:36)
Ortada dönen tam leş bir varoş muhabbeti. Düpedüz bayağılık! Bunun muhafazakâr ya da seküler olmakla bir ilgisi yok.

  • asaf  (01.07.21 06:29:06)
O programa katılanlardan bazıları casting ajans a para odenerek geliyor. O leş kadın da onlardan biri. Yani kadının anlattıkları gerçek değil. Bi nevi kurgu.

  • yuyu  (01.07.21 16:08:41)
Yatak odası mahremdir
Başkasına anlatan kalitesini gösterir

  • bir soru sorcam  (01.07.21 16:27:18)