[]

185 boy, 83 kilo spor yapmayan erkegin yag orani sizce kactir?

Tarti yuzde 18 gosterdi ama bence hata var. Internette yuzde 18 olan kisilere bakiyorum, benim vucudum daha cok yuzde 22 olan kisilerin vucuduna benziyor.
 
Kas miktarin az ise oyle gorunebilirsin. Neticede yag orani dedigin sey yag/toplam orani.


  • alperz  (27.06.21 09:22:39) 
18-20 civarıdır.

1.88 boy 84 kilo iken ben öyleydim yani spora başlamadan önce. İnce duruyordum.
  • phiphi  (27.06.21 11:32:44) 
Şu sayfaya bilgilerini girerek hesaplatabilirsin.

www.agirsaglam.com
  • Mirket  (27.06.21 12:00:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.