En uygun fiyat performans verecek Kısa mesafe git gel yapacak motor/scooter

Heves ettim motor ehliyeti aldım. hobi amaçlı ara ara kısa mesafelere gidip gelebileceğim bir motor ya da scooter istiyorum ama fiyatlar almış başını gitmiş bilgiler de çok dağınık. Ben düşündüğümü yazayım önerisi olan varsa bir zahmet ekleyiversin

Öncelikle uygun fiyatlı olsun honda pcx ya da xmax keşke alabilsem ama o bütçeyi şu an bu hobiye ayıramam. Benim için çok lüks. Yani aradığım tam olarak zaman zaman kısa mesafe bir yerlere gidebilmek. hani bu işini görür daha fazla vermene gerek yok tarzı bir öneri. ikinci olarak da oldu da bu işi beceremedim ya da ihtiyaç oldu elden çıkarması da kolay olsun. Marka takıntım yok ama göze de biraz hoş gelsin. İstanbul'da Avrupa yakasında şu mağaza güzel çok çeşit ve ödeme imkanları da var dediğiniz yer varsa orası da olur.
teşekkür ederim.

Öncelikle hayırlı olsun,
1- Motor își para își,
2- Ucuz olsun şekil olsun diyorsan zilyontane çin malı var (kesinlikle tavsiye etmem)
3- Kaliteli olsun tip öneli değil diyorsan
- www.yamaha-motor.eu
4- Yamaha krypton var bende bitene ikinci motor olarak kullanıyorum, 2013 yılından bu yana 1 kere bile servis yüzü görmedi, arıza yapmadı. Haonda, Yamaha gibi markaları hırpalamadan kullanırsan seni bile mezara koyar çoluğuna çocuğuna kalır. Bizde puch, Minsk,zzr falan var 93-94 model iyi bakıldığı için piyasada bulunan bi çok motoru tokatlar.
  • paramolacak  (24.06.21 12:02:14)
Kısa mesafeden kastın 8-10 km'yi geçmeyecekse 50 cc motor al bi tane. Vergisi yok, muayenesi yok. Şehiriçi gideceksen zaten hız yapamayacaksın, en azından çok para verme. Düşünürsen mondial'ın 50 cc modelleri çok şık bence.

  • cowboy  (24.06.21 17:23:55)