[]

dalga geçme başına gelir

Denilesi bir şeyle içinizden bile olsa dalga geçtiğiniz ve aynı şeyi yaşadığınız oldu mu?
 
Evet, hep :D


  • invictae  (24.06.21 05:01:40) 
Şimdiye yaşamıyor olmam lazımdı, herkesle geçiyorum ama aynı şeyi yaşadığım olmadı. Benim genelde kınadığım başıma geliyor.


  • Josephine.  (24.06.21 09:05:43) 
kınadığını yaşarsın

ettiğini bulursun

fix, değişmez
yaşamadım diyen yaşadıklarının farkında değildir :)
  • bir soru sorcam  (24.06.21 10:00:37) 
hiç olmadı, dalga geçiyorsam benim ya da yakınlarımın başına gelen türden şeyler değildir.


  • Etanglement  (24.06.21 10:24:27) 
Benim dünyamda dalga geçmek değil de "çağırmak" diyorum buna. Şu olsa dişimi kırcam cümlesini birkaç defa kurdum, dişim kırıldı. Şurda olmayı hiç istemem dedim, kader ağlarını öyle bir ördü ki, yüz ihtimal arasından nokta atışı başardım. Çok örneği var inan.

Başkasından bana gelen tavsiyeyi ileteyim. Acıyarak yazık tüh vah deme, Allah yardımcısı olsun ya da umarım durumu düzelir vs. de. Bunun da yaşanmış örneği var.

Kelimeleri seçerken dikkatli olalım lütfen.(gergin smiley)
  • zihua  (24.06.21 10:24:59) 
%100.

denetimdeyken muhasebede çalışanlara keko derdim. kafası çalışmayan muhasebeye yöneliyor. denetim, danışmanlık yapanlar zeki, işin en doğrusunu biz biliriz derdim. yıllar sonra muhasebeye geçtim. gel de karmaya inanma.
  • gabe h coud  (24.06.21 10:42:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.