[]

Koltuk

1500 TL'ye kadar şöyle kaba olmayan bir koltuk almak istiyorum fakat fiyatlar uçuk ana akım markalarda. Kıyıda köşede kalmış marka önerilerinize talibim.
 
Koltuk derken; nasıl bir koltuk?
2'li koltuk mu?
3'lü koltuk mu?
Uzanma koltuğu mu?
Köşe koltuk mu?
Yatak olabilen bazalı bir kanepe mi?
Berjer mi?
Dinlenme/TV Koltuğu mu?

Ikea +1 ama bütçeniz çok az, dövizle birlikte fiyatlar çok arttı. Ikea'da fırsat kösesinden koltuk bakıp, kılıflarını sıfır alabilirsiniz. Letgo, Dekopasaj gibi sitelerden yine Ikea koltuk alıp, kılıflarını sıfır alabilirsiniz.

Ya da illa ikea olmak zorunda değil, iyi durumda ikinci alarak döşemelik kumaş değişimi yaptırabilirsiniz.

Ya da eğer istanbuldaysanız; Timaş ya da Bayrampaşa tarafında bulunan noname üreticilere bakabilirsiniz.
  • snd88  (24.06.21 09:44:01 ~ 09:49:07) 
Spotçuya bakabilirsiniz. Döşemecilere sorulabilir, letgo'daki yeni ürünlere bakabilirsiniz.


  • beretta beretta  (24.06.21 13:38:23) 
Evet Ikea' yı duymuştum xD

Haklısınız çok detay vermedim ama asıl niyetim dDekopasaj gibi başka siteler varsa onları öğrenmekti. Yeni eve taşınıyorum 3lü ve tekli koltuk düşünüyorum.

Spotçu gezdim baya etraftaki temiz bulamadığım için böyle bir arayışa geçmiştim.

Sağolun.
  • lüzumsuz adam  (25.06.21 07:27:58 ~ 07:28:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.