[]

derin dondurucunun buz tutması

i.hizliresim.com

şu içerdeki üst 2 çekmecenin petekleri buz tutuyor bu normal mi?

dondurucu -16 derece profilo

edit: dondurucu bu

www.profilo.com

 
no frost değilse normal.


  • sutlu nescafe  (20.06.21 16:21:23) 
No frost degilse normal +1

Şok ayarını çalıştır her şeyi guzelce 10 saat boyunca dondur. Daha sonra her seyi çıkart. Dondurucunun fişini sök, kapağını ac ve buzların erimesini bekle. Eridikten sonra güzelce kuru bezle sil. çalıştırabilirsin. Buz kıracağım diye bıçak vs. Kullanma. Tahta kaşık, tahta spatula gibi bir şey kullanabilirsin.
  • westblack  (20.06.21 16:30:01) 
manuel defrost diyor. yani o buzları eritme işini kendiniz yapmalısınız.
16.cı sayfa.
www.epey.com
  • sutlu nescafe  (20.06.21 18:32:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.