[]

Diablo II Resurrected'dan beklentileriniz/hakkında görüşünüz ?

a) Oyun zaten remake, yeni değil daha evvel de oynadım ama tekrar 2000'lere geri dönmek bence hoş olacak.

b) Daha önce hiç oynamamıştım ama yenilenmiş grafikleri ve içeriğiyle oynamayı heyecanla bekliyorum.

c) Maalesef action-rpg sevmem ama balki bir göz atarım.

d) İsmini duydum ama konsol oyunları ilgi alanıma girmiyor.

e) Diabl...ney ? (oyunlardan hiç anlamıyorum).

 
Valla ben bi iki sene once tekrar gaza gelip baya bi saat gommustum. O beni doyuma ulastirdi o olmasa resurrected alirdim ama smu an zor


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.06.21 21:23:10) 
Diablo 2'yi milyon kez bitirmişimdir. Remaster'dan hiç umudum yok. Grafikleri beğenmedim, o gotik/karanlık atmosfer gitmiş, pırıl pırıl bi ortam gelmiş. Yeni oyunların grafiklerinden şikayetçiyim zaten, ışık işini beceremiyorlar bence.

Diablo 3 ve Warcraft Reforged rezaletlerinden sonra blizzard'a küstüm. Daha da oynamam.
  • plutongezegendegilmi  (19.06.21 21:51:06) 
Pavyon gibi ışıl ışıl yapmazlarsa alır oynarım. Belli dönemlerde çocukluğumun oyunlarını dönüp birkaç gün tekrardan oynuyorum eskisi gibi ona gömecek haftalarım olmasa da açar birkaç gün oynarım.


  • nickimin hakkini veremedim  (19.06.21 23:39:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.