Alışveriş merkezleri

1. Türkiye'de ve dünyada en güzel alışveriş merkezleri hangileri sizce?

2. Türkiye'de en sevdiğiniz alışveriş merkezi hangisi ve neden o alışveriş merkezi?

Trde hilltown avmyi seviyorum. Avm içindeki cadde-açık hava konsepti güzel. Açık havaya çıkmadan avm içinde 1 saat falan geçirsem başıma ağrılar giriyor.

  • mg3929  (18.06.21 16:27:53)
içinde rahatça gezebildiğim tek avm kanyon.
lazım oldukça gittiğim yer --> akasya ve optimum, yakın diye gidiyorum bu istinye park vs tarzı kapalı avmler inanılmaz boğuyor.

  • roket adam  (18.06.21 16:29:40 ~ 16:47:54)
palladium

  • since1907  (18.06.21 16:33:03)
Yeme içme için Kanyon, alışveriş için Hilltown.

  • auroraaurora  (18.06.21 16:35:13)
Kanyon demeye gelmiştim ben de.

  • kedimedi  (18.06.21 16:40:28)
2- kanyon, istinye park, armada ilk acildiginda guzeldi simdi nasildir bilmiyorum.

  • bay b  (18.06.21 16:41:56)
evime yürüme mesafesinde, her daim sakin ve küçük olduğu için capitol.

  • sir gawain  (18.06.21 16:42:48)
TR’de Viaport Tuzla Marina

  • Northern Mariner  (18.06.21 16:47:03)
İzmir'de Agora AVM'yi seviyorum. Evime yakın olduğu için taa ilkokuldan beri çok gittim arkadaş buluşmaları, aileyle gezmeler falan güzel anılarım var. Mimarisi, mağazaları, yeme içme bölümü ve kafeleri de güzel. Ayrıca aşırı kalabalık olmuyor pek etrafta çok avm olduğu için.

Üçkuyulardaki İstinye AVM yapılınca orası kapnacak falan diyolar ama bilmiyorum umarım doğru değildir.
  • nundu  (18.06.21 19:09:03)
2. hilltown.
ilk başlarda evime yakın olduğu için mecburen gittim.
sonra çok sevdim.
bence avm gibi olmaması en önemli özelliklerinden biri.
üstelik açık katında hem alışveriş yapıp hem yemek yiyebilmek çok iyi.
  • blatta hiberna  (18.06.21 19:35:07)
2-Üstü kapanmadan önce Oasis'ti, kapandıktan sonra Karum.

  • heritage  (18.06.21 20:03:17)
busan'da Shinsegae i gezmiştim yanılmıyorsam dünyanın en büyük kapalı avmsi. bu kadar ünlü olmasına rağmen açıkçası bana ilginç gelmemişti.

shen zhen'de coco park isimli bir avm var. bizim zorlu avm'yi andırıyor ancak çok daha büyük. içinde barlar-gece klüpleri var. konsepti ilginç gelmişti.

evime yürüme mesefesi olduğu için sürekli gittiğimiz avm kozzy. aslında avm bile sayılmaz avmcik denebilir. ancak diğer avmlere kıyasla giriş çıkış çok pratik. bu yüzden tercih ediyoruz.
  • orpheus  (19.06.21 01:34:36 ~ 01:38:52)