[]

Maç izlerken ses görüntüden önce geliyor?

Uydu kullanıyoruz.

Pozisyonda top direkten döndü diyor görüntü 1-2 saniye sonra geliyor ve hiç zevk vermiyor.

Sizde de öyle mi?

Sebebi nedir?

Problem tvden mi uydudan mi yoksa trt'den mi kaynaklanıyor?

BONUS: Ayrıca Türkiyede spiker mi yok ya, kulağım kanıyor dinlerken. Sabri Ugan falan niye anlatmıyor artık? Ertem Şenere bile razıyım..

 
Digiturk'ten izliyorum. Burada da senkron kayması mevcut. Ayrıca ara ara görüntü kayıyor falan. Görüntüdeki kayma Bakü'deki canlı yayın ekibi yüzünden (UEFA sorumluluğunda yani) Senkron kaymasını TRT düzeltebilir diye düşünüyorum. Geçen maçta da böyleydi.

Sabri Ugan'ı hiç beğenmiyorum ben. Maçın ortasında şiir falan okumadığı kalıyor. Böyle maçlarda insan Yalçın Çetin & Ömer Üründül ikilisini arıyor. Ama Y.Ç. Digiturk'e geçti birkaç yıl önce.
  • himmet dayi  (16.06.21 19:40:36) 
TRT1'in yayınlarında sekron kayması var. herkes şikayet ediyor ama çözmüyorlar bu durumu nedense. sizlik bişey değil.


  • false pretension  (16.06.21 19:50:50) 
Analog yani karasal yayından takip ediyorum, yaklaşık 1,5sn senkron sorunu var.

Ayrıca bu maç izlenmez abi boşver..
  • Avoiding The Puddle  (16.06.21 20:19:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.