[]

ne yapayim?

Arkadaslar,
is arkadasim akli sira beni kekledi.
benim yerime sunu yapabilir misin? ben projeyi yetistirmeye calisiyorum, dedi ama instagram sagolsun ortak arkadasimizin hikayesinde gördüm. birbirimizde ekli degiliz.

ufak birsey ama ofise gelmesi gerekiyordu, ben ofisteydim yapiverdim, önemli degil yaparim yani ama acikca yardim istemek baska birsey, salak yerine koymak baska birsey.

bu arada aramiz iyi degil ama kötüde degil. ben daha iyi oldugum icin onun üstünlügünü kurmaya calisiyorum o da basarisiz degil ve daha eski oldugu icin baskin olmaya calisiyor.
ama ne yapacagimi kestiremedim, toplantida acikca söyliyim diyorum. bir de ben aramiz bozulsun, konusmayalim istiyorum cünkü yalan yalan selam vermek falan bana göre degil.

 
Teslim etmediysen yapamadım de


  • kisa  (10.06.21 22:33:22) 
instagram'da neyi gördünüz ben anlamadım?


  • firez  (10.06.21 23:37:02) 
anlasilcak bisey yok, ben yazmamisim, bana isim var yapar misin diyor ama dogum gününde, ve ayni saatlere denk geliyor.


  • Ley  (10.06.21 23:53:24) 
@ley,
Malum iş kavramı çok geniştir bizde. Tevil edersek, o müsait olamayacağı manasında söylemiş olmalı. Doğum gününde bulunmakta bir "iş" sonuçta.
Bunu bir kereliğine görmezden gel. Tekerrür ederse benzeri durumlar konuşursun. ama senin de işinin ona düşme ihtimalini göz ardı etme.
  • Erva  (11.06.21 00:05:23 ~ 00:08:17) 
Her zaman sinsiler kazanır. Aranız bozulursa sorumlusu sen olursun. Ben bu şekilde bir insan olmasam da şu şekilde davranan kazanır:

Ara bozmak için değil de toplantıda Konusunu geçirebilirsin, sanki gerçekten akşamının nasıl geçtiğini merak eder gibi. Senin akşamın nasıl geçti umarım eğlenmişsinizdir. Ben de tanıyorum onu bi gün beraber de çıkalım vs.

Bu şekilde davranırsan hem çevredekiler sende negatif bir tutum sergilediğini farketmez, hem onun işi sana yıkıp eğlenmeye gittiğini anlamış olur. Hem de ekip çalışmasına yatkın bir imaj falan çizersin.

Bu kadar sinsi davranmak, karakteri böyle olmayan insanlar için zor tabi.

tabi şeyi de unutma. Belki gerçekten çalıştı çalıştı ve iş bi noktada tıkandı, başka birine bağımlı bi noktada takıldığı için sana yapacağını söylediği işi bırakıp çıktı.
  • zimbirik  (11.06.21 09:34:32) 
hic sesini cikarma birak, kekledim sansin, daha iyi birseyini yakalarsin.


  • durgunfoton  (11.06.21 14:27:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.