[]

P&G ürünlerini mi tercih ediyorsunuz Henkel ürünlerini mi?

ben normal şartlarda P&G ürünlerini alıyorum ama ciddi bir indirim varsa bariz ucuza gelecekse henkeli de alabiliyorum. normalde ariel kullandığım halde geçenlerde migrostaki kampanyadan persil aldım mesela. sizde durum ne?

ariel, gillette, old spice, head&shoulders, fairy, ipana, oralb vs. kullandığım markalar


 
bilmem. alıyorum öyle.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.06.21 22:21:01) 
O an hangisinin ambalajı daha çok hoşuma giderse onu alıyorum.


  • plutongezegendegilmi  (10.06.21 22:21:34) 
Hayatim boyunca aklima gelmeyecek bir soru heralde.
Her ürünleri iyi degil bu markalarin, milyon tane ürünleri var. O an hangisi ucuzsa alirim. Onun dışında belli ürün tercihim var da üretici firma secmem.

  • logisticsmanager  (10.06.21 22:31:21) 
Hangisinin hangisi olduğunu bile bilmiyorum.


  • kobuzchu kiz  (10.06.21 22:52:20) 
P&G seckin bir marke degil ki kendi basina. Ariel'le Persil'in icerigi de muhtemelen %99.573 aynidir.


  • hot potato  (10.06.21 23:12:27 ~ 23:12:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.