[]

düğün playlisti için şarkı önerileri

merhaba,

düğün playlisti için şarkı fikriniz olur muydu? :)

çıkış şarkısı ve dans şarkısı belli.

fakat arka fonda çalacak; yavaş ya da hareketli, her türlü öneriye açık bir playlist olmasını istiyorum. yerli veya yabancı da olabilir aynı şekilde :)

örnek vermek gerekirse şu anlık:

-nesrin sipahi
-kimberose
-dadi freyr
-camelia jordana
-gerry & the pacemakers
-guadalupe pineda
-can bonomo

var.

her eklemeniz için, şimdiden çok teşekkürler.

 
Bizim dugun yemekliydi, nikahtan hemen sonra masalari gezecegimz ara sezen aksu-kutlama calmaya baslamisti. Cok hosuma gitmisti o an. Hala dugunumle ilgili hatirladigim en guzel anlardan biridir.


  • somethinginthewayshemoves  (10.06.21 21:53:26) 
Yemek esnasında fonda mı çalacak?


  • suicides underground  (10.06.21 22:12:26) 
@suicides underground: evet evet yemek olur, pistte yavaş/hareketli dans olur, biz masaları gezip hoş geldiniz beş gittiniz derken olur, sohbet esnasında olur birilerinin aralarında :)


  • hooiken  (10.06.21 22:20:16) 
Bizim düğünde yemek esnasında rum taverna şarkıları çalmıştı. Dans ederken de doksanlar türkçe pop. Arada doksanların ve seksenlerin hit yabancı şarkıları; macarena, lambada, can’t touch this baya coşturmuştu.


  • suicides underground  (10.06.21 22:32:07) 
@hooiken
Çıkış ve dans şarkıları neler?

  • etna  (10.06.21 22:48:14) 
@etna: çıkış olarak, dadi freyr - 10 years düşünüyoruz şu anlık. sözleri çok uyumlu. dans olarak da, camelia jordana - because of you şimdilik :)


  • hooiken  (11.06.21 00:02:03) 
Teşekkürler
Yakında düğünüm var da, kopya çekebilir miyim demiştim

  • etna  (11.06.21 07:00:48) 
@etna: ben de sizden kopya çekebilirim belki playlist için :P


  • hooiken  (12.06.21 17:08:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.