Tavuk Dünyası fiyatları

Menü fiyatları bir tık pahalı geldi bana

Menüde;

şefin tavsiyesi
Kekiklim
Vs. vs diye gidiyor genel olarak 35 TL

Yalnız tabak içeriğine baktığımda genel manada doyuracak kadar tavuk var, e makarna var üç beşte yeşillik falan.

Tamam da makarnayı ve salatayı para olarak saymasak o kadarcık tavuk 35 lira eder mi? Şahsen bir daha gitmem 5 tabak içecekler 225 lira tuttu

Pek gittiğim bi yer değildi, dün gittim bir daha da gitmem. Bana tavuk porsiyonu çok çok az geldi.

Fiyat arttırmalarını anlayabiliyorum fakat kuş kadaryiyecek vermeleri hoş değil.

35 tl bence de çok kuş kadar tavuğa.
  • zimbirik  (10.06.21 17:23:43)
Porsiyonları az. Ben burger falan gibi fast foodlara göre sağlıklı olduğu için tercih ediyorum bazen.

  • mj23  (10.06.21 17:53:52)
35 lira tavuk için, hem de zincir bir restoranda, bana fazla geldi.

  • co2s2  (10.06.21 17:54:04)
bence de fazla. işin ironik yanı bunun moda olması, benzer bir sürü zincir açıldı hepsi de kuş kadar tavuk yemeğini fahiş fiyatlara satıyor

  • amugochi  (10.06.21 18:09:37)
Fazla

  • kablelvuku  (10.06.21 18:38:35)
eskiden hiç de fena olmayan porsiyonları vardı ve avm gibi yerlerde sağlıklı ve doyurucu denebilecek yemek yiyebiliyordun.

Fakat 2 sene önce mi 3 sene önce mi çılgın bir büyümeye geçtiler o ara da porsiyonları çok fazla azaldı. O zamandan beri de oraya gitmeyi anlamsız buluyorum.
  • denizgonen  (10.06.21 19:33:12)
kısmen sağlıklı yiyecek gibi durduğu için değer bence. Onun olduğu yerde diğer alternatif McDonalds'a 30-35 lira vermek mi? Tavuk alırım şahsen. Son zamanlarda porsiyonu azaldı mı bilmiyorum ama.

  • nhk ni youkosu  (10.06.21 20:17:46)
tavuk göğüsün kilosu 30-35 lira arasında artık. bence normal. ha ben dışarda yemem o ayrı. geçen evde yaptım kekiklim. youtube da biri orda çalışan birinden aldığını söylüyordu tarifi. baya iyi oldu ama aynısı oldu mu şüpheli. link isteyen olursa yeşillendirsin.

  • xrated  (10.06.21 21:24:46)
Tavuk fiyatları uçtu, Burger King ile McDonald's menüleri de pahalandi dikkat ettiyseniz.

  • essoist  (10.06.21 23:25:40)
normal diyeceğim ama bunu derken pahalılık normal değil, pahalılık artık yeni normal olacak hayatımızda.

Yavuk pahalanıyor, makarna pahalanıyor ki bu önümüzdeki 8 ayda %25ten fazla zam bekliyorum makarnaya, işçilik dahi pahalanıyor aslında.

2 Sene önce midpointte, happy moonsta 35 liraya porsiyon yemek satıyorlardı çok kısa sürede her şey kötü gitmeye başladı.

Tek soru var sorulacak bence, aynı fiyata daha iyisini, aynısını daha ucuza veren var mı? Ulaşılabilirliği ne seviyede?
  • atom karincanin torunu  (11.06.21 00:22:12)