[]

Sahiplendirme Duyuruları

Merhaba sevgili duyuru kullanıcıları,
Kedi sahiplendirme ve anket istekleri tek başlık altında burada sabitlenecektir.
Açtığınız duyurularınız ise hem normal akışta devam edecek hem burada gösterilecektir.
Bilgilerinize.

-------------------------------------------------------------------------

istanbul 1.5 aylık kedi sahiplendirme
merhaba,

1.5 aylık bir erkek kedimiz var. tuvaletini biliyor, kuru mama yiyor. çok uysal, sağlıklı, koca göbekli ve tatlı bir boncuk. kendisine yuva olmak isteyenlerle görüşmek isteriz.

kedi şu an kadıköy-caferağa'da. duyuru'dan ya da aşağıdaki telefondan iletişelim.

05346718967
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com


sevgiler!


istanbul kanatlarimin altindaekşi sözlük yazarı

www.eksiduyuru.com

_--------------------------------------------------------------------------

Merhaba Arkadaşlar,

Bu anne 4 yavruya hamileydi. İkisini doğurdu ve yaşatamadı. Diğer ikisi anne karnında ölmüştü, sezaryenle alındı. Kısırlaştı. 31 Mart'tan 25'Nisan'a kadar klinikteydi. O tarihte yuvalandı ama sahiplenen arkadaşın iş durumları değişti. Sürekli süresi belli olmayan şehir dışı seyahatler...

Ben de sürekli sokaklarda yaralı, hasta bakıma muhtaç kedi-köpek topluyor tedavi ettiriyorum. Diğer duyurularımdan da anlarsınız. Evimdeki kedi sağlık problemlerinden ötürü tek kedi olmak zorunda.

1 yaş civarında olduğu tahmin ediliyor. Çok uysal. İnsanla ve başka kedilerle herhangi bir sorunu yok. Kapıda karşılayan, eve geldiğinizde sizi mutlu eden kedilerden. Yeni yuvasını arıyoruz.

0555 549 25 11


one minuteekşi sözlük yazarı

www.eksiduyuru.com

-----------------------------------------------------------------------------

Kedi sahiplendirme
Merhaba, küçük kedimi sahiplenmek istiyorum. Evimde 4 kedi besliyorum. İlandaki kedim çok hassas, narin bir kedi, diğer kedilerimle anlaşamıyor, kendini koruyamıyor. Sahiplenecek kişinin evinde tek kedi olarak yaşaması gerekiyor. Yaklaşık 15 aylık bir kedi olmasına rağmen biraz ufakça tatlı bir kedidir. Sahiplenecek kişiden online olarak kediyi göstermesini uzun bir süre isteyeceğim bu şekilde sahiplendirebilirim. Kediyi sahiplenip, bakamayıp, sokağa bırakacak kişiler iletişime geçmesin lütfen. İletişim için buradan mesaj atabilirsiniz.


rapisaeksiduyuru.com kullanıcısı

www.eksiduyuru.com

-----------------------------------------------------------------------------


Annesiz Leblebi yuva arıyor! (Küçükyalı/Maltepe/İstanbul)
Tek başına hasta halde bulduk, veteriner kliniğinde tedavisi tamamlandı, üst solunum yolları enfeksiyonu vardı. Geçici evinde şu an; aşı karnesi var; iç-dış parazit tedavisi oldu. Annesi olmadığı için kendini diğer kedilere karşı savunamıyor, tekrar sokağa dönsün istemiyoruz. İnsana alışık, sevecen, oyuncu ve kuru mama yiyor; tahminen 10-11 haftalık ve erkek. Resimler ve video aşağıdadır.

Konum: Küçükyalı, Maltepe

ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co

Video: streamable.com

Sevgili modlar, duyuruyu sahiplendirme duyurularına ekleyebilirse sevinirim.


proleeksiduyuru.com kullanıcısı

www.eksiduyuru.com

-------------------------------------------------------------------------

1 Mayıs doğumlu yavru kedileri sahiplendirmek istiyoruz.
Merhaba herkese
Bu miniklerin annesini hastayken bulduk. Yavrulardan sadece 1 tanesi sahiplendirildi. Anne kediyi ve yavrularını sahiplendirmek istiyoruz. 1 mayıs doğumlular. Sağlıklılar. Tuvalet eğitimleri var. Siyah olanlar dişi ve tekir olan erkek. Çok sevecenler ve sevgi dolular. .
İstanbul Kartalda oturuyoruz. Telefon numaramı da ekliyorum. 0538 871 14 09

resimyukle.io


resimyukle.io


pudraeksiduyuru.com kullanıcısı

www.eksiduyuru.com

-------------------------------------------------------------------------

Duyuru, sabit duyuruya taşınabilirse çok sevinirim.

2 aylık, 2 tekir erkek kardeşimiz var. Dükkanda elimize doğdular ve ilk günden beri bizimleler, birlikte ya da ayrı ayrı alınabilirler. Artık fazla hareketli oldukları için dükkan ortamında bakmak gittikçe imkansız hale geliyor. Bir an önce sahiplendirmek istiyoruz.
Gayet sağlıklılar ve sütten kesildiler, kuru mama yiyorlar.
Talipleri çıkarsa, Ankara içinde müsait olduğum müddetçe kedilerin ulaşımını ben sağlayabilirim.

Aramadan önce Whatsapp'tan yazarsanız çok sevinirim, tanımadığım numaraları genelde açmıyorum.
İletişim: 0505 851 15 41

www.hizliresim.com
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com

anatomikekşi sözlük yazarı

www.eksiduyuru.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.