[]

bu terliği nasıl bilirsiniz? Adidas Adilette Aqua

kaymayacak, rahat, hem evde hem dışarıda kullanıma uygun bundan daha pahalı olmayan alternatif var mı?

www.adidas.com.tr


 
Bu tabanın aynısı lcwde bile var. Hepsi aynı kalitede emin olun.


  • suicides underground  (06.06.21 08:45:40) 
Bildigin tuvalet terligi. Ve tabani suicides dedigi gibi her yerde Ayni. Bir sure sonra parcalaniyor

www.lcwaikiki.com

www.lcwaikiki.com

O fiyata 8-9 cift terlik alirim
  • exlibris  (06.06.21 09:40:46) 
@suicides underground migrostan sık sık online sipariş veriyorum bi siparişte de var olan terliklerden denedim berbat çıktı. evi temizlerken kaydı az kalsın düşecektim kolumu kapının kasasına vurdum, bandı da ayağımın üzerini rahatsız ediyor ve bikaç saat giyersem kızarıklık oluyor devamlı kullansam yara yapacak muhtemelen... sadece ev kullanımı için bile kullanılamayacak kadar kötü ki dışarıda giymem de gerekecek. plajda restoran işleteceğiz yoğun günlerde elemanlar yetmezse ben de yardım edeceğim bazen günde belki 10 saat giyeceğim. rahat olması önemli. "yumuşak yastıklaması ile son derece rahattır." "Yumuşak Cloudfoam iç taban" vs. diyor ki son 3 ayakkabım da adidastan, şuan energy boost kullanıyorum ve çok memnunum. tekrar riske girmek istemedim migrostaki gezer terlik rezaletinden sonra.


  • konetsu  (06.06.21 09:41:15) 
Bir arkadasimda var bundan, yillardir kampa denize giderken sadece bunu giyer. Yillardir giydigine gore saglam :) yine yillardir degistirmedigine gore de rahat ediyor oldugunu dusunuyorum :) (kendisi milli sporcu)

Ben yerinizde olsam alirdim.
  • invictae  (06.06.21 10:07:06) 
bu var bende: www.sportsdirect.com ayni terligin biraz daha sekillisi sanirim.
5-6 yildir kullaniyorum, tas gibi, herhangi bir sikintisi yok, ama ben hep ev icinde giyiyorum, halisiz evde oturdugum icin

  • neck_and_neck  (06.06.21 11:24:25 ~ 11:28:46) 
Terlik başka ayakkabı başka. Bu tabanın her yerde aynı olduğuna iddiaya girerim çünkü benim işim bu. Ben sizin yerinizde olsam crocs alırdım.


  • suicides underground  (06.06.21 11:44:16) 
ben de bunu kullaniyorum yillardir ben 29 liraya mi 30 liraya mi ne almistim boynerden. ne kadar pahalanmis anoooo.

buna 250 lira verilmez.
  • dio  (06.06.21 12:56:15) 
250 tlye terlik alıcak genişliğim oluşmadı ancak güzel terlik.


  • mikahakkinen  (06.06.21 14:00:07) 
suicides underground terliğin tek olayı taban değil ama. evet malzeme olarak bu da lcw de "eva" diyor birebir aynı eva mıdır onda da formül farkı var mıdır bilemem ama taban aynı olsa da rahatlık da önemli. bi kere şans verdim işte rahat değildi ucuz terlik, para boşa gitti... annemlerin evde bıraktım oraya gittiğimde duşa girersem vs yarım saat giyerim diye. burada bilenlerin yorumlarına bakarsak da uzun ömürlü bi terlik, yıllarca giyilecek.

crocs hem terlik hem sandalet olması açısından iyi görünüyor ama bu terlik piyasada yaklaşık 200 liraya bulunurken crocs 350-400 lira filan gördüğüm kadarıyla. burnunun kapalı olmasını da sever miyim bilemiyorum. deliklerden içine kum girse geri çıkmayacak. terlikleri bi su altında tutup durulayabilecekken crocsları çıkarmak gerekecek vs. sanki? duşta da zorluk olacak. çok ihtiyacım olmayan sandalet olabilme özelliğine karşı ek dezavantajlar ve iki kat fiyat... pek mantıklı gelmedi.

evet 200-250tl bi terlik için çok ama adidastaki en ucuz model bu. neck_and_neck gibi ben de halısız yaşıyorum evde devamlı terlik kullanıyorum, yıllarca sorunsuz giyebileceksem değer gibi yine.
  • konetsu  (06.06.21 14:37:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.