[]

Bitirme projesi için yaptığım evcil hayvan platformuna biraz içerik lazım

ilanların gerçek olması gerekmiyor, sunumda özellikleri göstermeye yarayacak kadar bi içerik olsa fena olmazdı. zamanınız varsa bikaç ilan paylaşımı yapar mısınız siz de? ben hala aldığım kopya üzerinde front endde gözüme çarpan eksik ve hataları düzeltiyorum pek zamanım yok kodlama kısmı tamamlanmadığından.

ayrıca yorumlarınızı, gözünüze çarpan hataları vs. de paylaşabilirsiniz.
ruby ile yazdım biraz aceleye geldi bir de mobil arayüz üzerine çalışmam lazım daha.

üyelik için sadece kullanıcı adı-parola yeterli kalanları isterseniz boş bırakın isterseniz sallayın size kalmış.

hsys2.asuscomm.com

not:isp yine cgn ip atamış bikaç kere reset atmam lazım birazdan aktif olur site. şuan ulaşılamıyor.

kampanya!!! ilan girip söyleyene tik atıyorum hadi :D
gecikmeli olabilir ama tikler gelecek ^^

 
tamam şuan erişime açılmış olması lazım


  • konetsu  (29.05.21 09:53:12) 
Siteye ilan girdim :)


  • kobuzchu kiz  (29.05.21 10:18:03) 
girdim ulan


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.05.21 10:23:36) 
aa bak sadece övünüyorum demişsin yeni fikir geldi aklıma zaman ayırırsam eklerim :D kayıplar yardımlar vs. dışında isteyenlerin sebepsiz sadece istediği için hayvanlarının fotoğraflarını paylaşabileceği bi alan da olabilir


  • konetsu  (29.05.21 10:25:09) 
Aynı kullanıcı adıyla farklı kategorilere ilan ekleyelim mi? Çok kedi fotoğrafım var shsj


  • kobuzchu kiz  (29.05.21 10:27:05) 
@kobuzchu sorun olmaz :D ne kadar ilan o kadar iyi bence :) mesela sayfalama sistemini göstermek için minimum 16 ilan lazım ^^ ben test ederken boş ilan gönderiyordum sürekli o haliyle sunuma uygun olmadığından veritabanını sıfırladım tabi sonra. şimdi back endde pek sorun kalmadı gibi front end ve mobile bakıyorum işte

şöyle bişey olacak mobil kısmı da ama çoğu fonksiyonu eklemedim henüz
i.imgur.com
i.imgur.com
  • konetsu  (29.05.21 10:33:26) 
ben de girdim:D


  • theseachange  (29.05.21 11:55:57) 
bikaç kez sunucuyu kapatıp açmam gerekti logout olduysanız normal :D şuan yorumlardaki profil fotoğrafını gösterme sistemim kötüydü fotoğraf değiştirince eskisi kalıyordu onunla ilgili deneme yapmam gerekti çözüm de buldum ^^

komodo ejderi ilanını kim verdi bilmiyorum ama iyiki line break şeysini ayarlamışım :D yoksa alt satıra geçmeyeceğinden bayağı kötü dururdu açıklamma.
bir de yanlış kategoride göndermişsin ^^
  • konetsu  (29.05.21 13:50:41) 
Hata buldum.
Kayıp sayfasında bir Anakin var, fotoğrafa ya da "Adı: Anakin"e tıklayınca hsys2.asuscomm.com bu sayfa açılıyor.

Bağış toplananlarda da bir Anakin var, fotoğrafa tıklayınca bağış ilanı (hsys2.asuscomm.com) açılıyor ama "Adı: Anakin"e tıklayınca kayıp ilanındaki Anakin (hsys2.asuscomm.com)açılıyor.

Ayrıca lütfen Anakin'ime bağış yapın, Death Star için paraya ihtiyacı var!!!1!bir

Edit: Sahiplendirileceklerde "Adı: Marvin" "Adı: İsimsiz" vs'ye tıklayınca hsys2.asuscomm.com hsys2.asuscomm.com sayfalarına gidiyor.
  • kobuzchu kiz  (29.05.21 14:51:48 ~ 15:29:09) 
teşekkürler :D kaynakta düzelttim ama sunucuyu kapatıp açana kadar etkili olmayacak. aynı durum sahiplendirme sayfasında da varmış.


  • konetsu  (29.05.21 16:23:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.