[]

ekşi duyuru'ya benzer başka siteler var mı?

teknik açıdan soruyorum, konsept açısından değil. yani arayüzü tamamen farklı olup konsepti soru-cevap olan platformları merak etmiyorum.


böyle alt alta listelenmiş, tıklayınca açılan collapsible şeklinde soru-cevap platformu var mı başka? yerli yabancı farketmez.

 
  • himmet dayi  (26.05.21 09:22:55) 
İlla ki soru cevap değil ama alt alta listelenmiş collapsible postlar: Reddit.


  • kobuzchu kiz  (26.05.21 14:50:43) 
Kızlar Soruyor www.kizlarsoruyor.com

Dropdown değil, Google'da üsste çıkan bir soru-cevap sitesi.
  • kaset  (26.05.21 16:11:17 ~ 16:15:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.