[]

Kıvırcık saça keratin bakımı

Merhabalar,

Uzun, kuru, kabarik ve elektriklenen kivircik saca sahibim, kuafore gidip biraz kestirecegim kendini toparlayacaktir ama eski kivircikligina gelmesi icin keratin botoks bakimi yaptirsam ise yarar mi? Daha cok saclarimi duzlestirir mi? Kuafore telefonda sordugumda press yapilirsa duzlestirirlir ama yapmassiniz dedi. Nasil bir bakim yaptirmaliyim?

Daha once bu bakimi yapan kivircik saclar goruslerinize acigim. Saçlarımın kıvırcıklıgını daha çok belli etmek istiyorum aslında.

Tesekkurler

 
Keratin botoks degil ama boyadan sonra keratin bakimi yaptirdim. Sadece ilac suruldu, 1 gun bekledi, duzlestirme islemi yapilmadi. Kivirciklarda bir duzlesme olmadi, sacima da oldukca iyi geldi, parlaklik ve yumusaklik sagladi.


  • feliss  (24.05.21 13:33:49) 
Bir ara ben de çok araştırdım. Keratin,keratin botox vs denilen şeylerin büyük kısmı formaldehit yada ona dönüşen kimyasal içerikler içeriyormuş. Zaten düzleşmeyi sağlayan da formaldehitmiş sanırım. O yüzden temiz içerikli bir ürün kullandığınızdan emin olmak için ürünü iyi araştırın dilerseniz


  • yazdonumu  (24.05.21 17:08:12) 
Kuaförünüz doğru söylemiş. Kendime yapmışlığım var. Ayrıca bu işlemin sürekliliği olması lazım, düzenli yaptırmazsanız etkisi kısa sürüyor.


  • neysene  (24.05.21 18:44:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.