[]

3 yıldır bitmeyen çaylak sırası

millet 1.5 yılda yazar oluyor, ben niye 3 yıl bekliyorum hala yazar olamıyorum? üstelik her gün sözlüğe giriyorum, nerede yanlış yapıyorum?
 
Yazdıklarının niteliği önemli. Torpille yazar olanlar da var ama çok kısa sürede yazar olanların entry'leri sözlüğün aç olduğu, kaliteli içerikler.


  • himmet dayi  (19.05.21 23:49:07) 
İçerikle alakası yok hocam.

Zamanında görece düzgün ve bilgi içeren yorumlar yaptığım ve öylece bıraktığım hesabım neredeyse 4 senedir çaylak sırasında. Aynı tarihlerde açtığım bir başka hesabım çok fazla güncel başlık entry'si de olmasına karşın 1 yıldan biraz fazla bir sürede yazarlığı aldı, üstelik Ekşi Şeyler'de bile bir entry yayınlandı.

Şans işi ne yazık ki.
  • Avoiding The Puddle  (20.05.21 00:43:21) 
icerikle alakasi yok. olsa beni yazar yaparlardi. ben de zaten bahse girip hemen yazar olurum diye bi hesapn actim.
yazar yapmayinca gurur meselesi yaptim.

  • turbo sadık  (20.05.21 09:07:31) 
Tam 3 yıldır bekliyorum. 4235. sıradayım. Umudum kalmadı artık sıralamaya bile bakmıyorum.


  • scudman1  (20.05.21 11:35:43) 
cinsiyeti kadın yapın. 8 mart ta yazar olursunuz.


  • xrated  (20.05.21 12:04:47) 
cinsiyet 3 yıldır kadın. işe yarasaydı şimdiye kadar yaramış olurdu


  • beretta beretta  (20.05.21 14:10:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.