sedat peker olayı nereye gidecek?

adam 4.videonun akşamında daha dost dediği insanlarla konuşmasını kayıt altına almış saklamış yeri ve zamanı geldiğinde çat diye masaya koydu. "her şeyi açıklayacam" demesini çok ciddiye almaya başladım. herkesle arası kötüyken konuşabildiği bir gazetecinin bile görüşmesinin kaydını alan biri gerçekten de gemileri yakmıştır diyebilir miyiz?

ayrıca sedat peker sanki çok planlı adım adım ilerliyor gibi değil mi? sanki ülkedeki her şeyin sırrı belgesi ondaymış gibi hissettim bu akşam çat diye hadi özışık videosunu atınca. ayrıca cidden çok zeki adammış yahu yanılıyor muyum?

Tüm bu olaylar başlamadan önce ss istifa ettiğinde, tayyip ile arası bozulmuştu. Tayyip erdogan’ın imajına aşırı zarar verdi istifa. Şimdi sedat, ss’yu bitiriyor. Sizce bunun arkasında kim var? Tahmin etmesi zor olmasa gerek

  • monicapp  (19.05.21 00:50:56)
Adam artık ne yapsa bir şekilde gündem olacak anlaşılan. Bunu uzaktan yapması da ayrıca şaşırtıcı. Bi bit yeniği var ama hadi hayırlısı. Hani 17-25 yolsuzluk olayları bile gizlenmişken. Ya iktidar hakikaten zayıfladı ya da bir güç var.

  • olaylar olaylar  (19.05.21 02:14:51)
Ben de bu olayın gizli figürünün RTE olduğunu düşünüyorum. O da değilse fetö düğmeye basmış olabilir.

  • Avoiding The Puddle  (19.05.21 05:03:23)
sedat peker'in bu yaptıklarına şaşırmadım. ben bile telefon görüşmelerimi kayıt altına alıyorum 5 yıldır. (bunun usulsüz olduğunun farkındayım ve herhangi bir yerde paylaşmıyorum.) 20 yıllık mail, 15 yıllık sms, 7 yıllık whatsapp arşivimin en az iki kopyası var farklı bulut hesaplarında. (birşey olacağından değil arşivci kafası)

5 yıl evvel kanuni bir sıkıntılı durum yaşadım ve avukatımın bir sözünü hiç unutmadım "tck md.4 kanunları bilmemek mazeret değildir." bir iş yapacağım zaman ilk yaptığım şey ilgili kanun ve mevzuatları araştırıp okumak oluyor.

bu adam gibi birilerinin iş bitiriciliğini yapıyorsam duyduğum, gördüğüm herşeyi kayıt altına alır, çok afedersiniz sıçtığım bokun bile gramajını not alırdım.
  • phonex  (19.05.21 06:51:51)
bu kadar akıllı bir adam olsa ülkesinden kaçmazdı, arkalarında birileri var. ss vb grupların çıkar çatışması. peker piyon.

  • mikahakkinen  (19.05.21 10:14:47 ~ 10:17:34)
anladigim kadariyla sirma sacli, buna 2 sene ortadan kaybol dedigi zaman bunun nedeni olarak damadi gosteriyor. bu da gecen surede damada bileniyor. sonra nisanda sirma sac sozunu tutmayinca muhtemelen damat tayfasi bunla temasa gecip tum kurgunun sirma sac tarafindan yapildigini izah edip bunu sirma saca karsi yavas yavas yonlendiriyorlar.

  • kartonpiyer  (19.05.21 17:41:17)
17-25'te ülkenin başbakanının oğluna "paraları sıfırladın mı" dediği konuşmalar yayınlandı bir halt olmadı.

Çok sıkışırlarsa dışarısıyla muhalefetin de kayıtsız kalamayacağı bir kriz yaratıp konuyu unuttururlar.

Türkiye'de insanların ortalama zeka ve kültür seviyesi çok düşük olduğu için Sedat Peker'in kültürlü ve zeki göründüğünü düşünüyorum.

Ama yine de mısır patlatıp izlenir :)
  • bruce mclaren  (19.05.21 19:50:14)