[]

Nereden belgesel izliyorsunuz?

Merhaba. Aradığım belgeselleri bulmakta zorlanmaya başladım. Netflix'te eski BBC belgeselleri falan olmuyor anladığım kadarıyla. Malum ortamlarda da çoğu yok. Bunlara nereden erişebiliriz? Private trackerlarda durum nedir?

Başına iş gelmesinden endişe edenler pm de atabilir.

P.S: Türkçe dublaj/altyazı olması gerekmiyor.

 
Genel olarak her şeyi stremio'da arıyorum artık. Public trackerların çoğunu listeliyor. İndirmek istiyorsam eğer magnet link kopyalayıp indiriyorum.


  • IncredibleMau  (17.05.21 15:12:27) 
Kanka ben YouTube u çok beğeniyorum. Ciddiyim. Çok güzel kanallar var. Vice i çok beğeniyorum mesela.


  • allah yazdiysa bozsun  (17.05.21 17:14:11) 
Curiositystream ama o da kesmiyor artık.


  • bana kedicik derdi  (17.05.21 18:28:44) 
@allah yazdiysa bozsun ben eğer "hadi bu akşam da bir belgesel izleyelim de ne çıkarsa bahtımıza" kafasıyla izliyor olsaydım ben de Youtube'dan izliyor olurdum ve bu soruyu da zaten sormazdım. Genelde spesifik belgesellerin peşinde koşturduğum için sorun yaşıyorum.


  • yere dusup kirilan sarap kadehi  (17.05.21 19:30:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.