[]

Önerebileceğiniz vocabulary kitabı

Merhaba
Çok kalın olmayan takribi 100-150 syf civarında iyi bir vocabulary etkinlik kitabı arıyorum. Libgen'den indirebilecegim bir kitap.
Öneriniz var mı?

Ek kelimeleri nasıl çalışıyorsunuz? Eski usul bir yanına İngilizce bir yanına Türkçe yazılı kelime kartları ile mi yoksa memrise Quizlet gibi uygulamalarla mi çalışıyorsuznu? Ikisi de değilse nasıl?

Teşekkürler.

 
Essential Vocabulary in Use

Bana o kelimeyi hatirlatacak bir cumle yaziyorum. Ornegin "lush" "Bolu is a lush area." Lush kelimesini her gordugumde Bolu'nun yesillikleri aklima geliyor.
  • howfaristhesky  (17.05.21 09:16:17) 
Vocibook


  • daha neler  (17.05.21 11:52:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.