[]

daha önceden bir programa yerleştirildim

ben başvuru sırasında buna evet dedim. ya da öyle hatırlıyorum. bir yerde bunu işaretledim ama nerede unuttum. ben onun geçen yıl için geçerli olduğunu bilmiyordum. "daha önce" ifadesini görünce tam bir açıklama olmadığından işaretledim. ben en son 8 sene önce bir programa yerleştim oysa. başvuru sırasında bu işaretleniyor muydu ? eğer öyle ise düzeltmeye çalışayım
 
Ne başvurusu bu? Danimarka büyükelçilik sekreterlik başvurusu mu yoksa ağaçları koruma derneği üyelik başvurusu mu?


  • avatar is back  (04.05.21 21:12:12) 
Yav ne başvurusu, üniversite sınavı içinse o iş biteli çok oldu. Bi de gereksiz bir bilgi o, bi faydası zararı yok yani, istatistik sadece.


  • infernalcadre  (04.05.21 21:41:19) 
olur mu? bir yıl önce bir yere kaydolan kişinin puanı çok düşüyor.bir yanlışlık yaptıysak düzeltelim dedim.


  • orgyadakull  (04.05.21 21:53:30) 
Nası yani ben yanlış mı söylüyorum ?

ÖSYM senin sınava girip girmediğini kazanıp kazanmadığını yerleşip yerleşmediğini bilmiyor mu sana soruyor ?

O soru istatiksel bir bilgiden daha fazlası değildir.

Puanının kesilip kesilmeyeceğine senin bireysel olarak oraya vereceğin cevaba bakmaz.

Kendi kayıtlarına bakar ona göre puanını hesaplar.

Oraya ne yazarsan yaz sana olumlu/olumsuz etkisi olmaz.

15 senedir her sene girdiğim sınav, izin verin de bileyim bu bilgiyi rica ediyorum.
  • infernalcadre  (04.05.21 22:16:49) 
@infernalcadre, senin dediğin tamamen doğru, mantıken falan da şu anda çok az şey mantıkla yürütüldüğü için ben mesela "aman nolacak desem" patlıyor.


  • ckisc  (04.05.21 23:33:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.