Fatma Betül sayan kaya

Eski bakan. Bilkentte mühendislik daha sonra tıp okumuş. 2015te mezun olmuş ve 1981 doğumlu. 34 yasında mezun olduğuna göre 28de girmiş. Başka işler de yapmış. Bu durumda tıp fakültesini nasıl bitirmiştir? Sonuçta düzenli devamlılık isteyen bir okul. Benim de benzer bir planım var da. Tıp değil gerçi hedefin ama devam zorunluluğum olabilir.

başka işler yaparken, o işlerden izin alabilecek konumda olması gerek.
2. lisansımı okurken ilk 1,5 yıl iş yerinden (izin mizin de almadan) az ders seçerek "bir şekilde" (arabayla gitmek, iş yerine yakın üniv. derse geç katılmak vs) hallettim. söyleyebileceğim bir kurum olsaydı veya izin mizin verecek yer olsaydı belki hiç istifa etmeden okuyabilirdim.
yine de tıp çok zor tabiiki.
  • rewlack  (30.04.21 15:19:14)
Ozgecmisinden

2009 yılında AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. 2010-2012 yılları arasında Adalet ve Kalkınma Partisi kurucu Genel Başkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanlığını yürüttü. 2012 yılında yapılan kongreyle tekrar AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi ve AK Parti İstanbul Tanıtım Medya’dan sorumlu İl Başkan Yardımcılığına atandı.

1 gun okula gitmese bile o diplomayi alir bu ulkede. Yanina ekonomi, kimya, insaat muhendisligi diplomasi alacakmis da dikkat cekmek istememis.
  • neverletyougodown  (30.04.21 15:30:18 ~ 15:31:19)
bizim dönemde bir bakanın oğlu vardı.
adamı sanırım sadece mezuniyette gördüm. :D

  • passion rules the game  (30.04.21 15:46:33)
@ Hallegadola ne sinavi kardes, bunlar cemaat dersanelerine gittiler, iyi siniflarina bire bir sorular verildi. 13 yil boyunca tum sinav sorulari calindi bu ulkede bunu bilmeyen mi var. Alayinin basarisi saibeli, aksi kanitlanmadikca alayi hirsiz, Fetullahin kucagina oturan aptaliz, ahmagiz, kandirildik diyen sulukler bunlar

  • neverletyougodown  (30.04.21 18:20:10)